Prijava

Jednostavno, onu temu ste zaključali pa sam morao otvoriti novu, slobodno mi dajte ban, ali samo da ukažem na ovu, po mom mišljenju veliku grešku. Nije poenta to što je plagijat napravljen iz sprdnje bolje prošao, nego što dosta bolje prolaze "popularne" definicije od odabranih.. Sad ja skupim raje da mi daju pluseva na defku (što ne bih), ona upadne u popularne, tu ostatak vukajlije nju izdigne i ja pobjedio..

Edit: moja greška- defka nije napravljena iz sprdnje, nego je modovi nisu obrisali posle prijavljivanja, ali ovo što sam gore rekao ostaje jer je poenta to što je dosta bolje prošla
http://www.dodaj.rs/f/2v/EU/2rs99F5D/vukajlija.png

POBEDA POBEDA IZGUBILA GOVEDA!

Супер ти је нови изглед, јеси то смршао?

Hvala za pohvale novog izgleda, teretana zdrava hrana.
biće ipak "novi dizajn" jebeš ga.

Дефинитивно популарне дефке убијају, али можда је то била поента Кајзену.

Кад неко уђе на сајт, да не чита она срања и вицеве што пишу новајлије него одмах на квалитет, јебемилга.

KVALITET! TO JE KLJUČ!

Кад неко уђе на сајт, да не чита она срања и вицеве што пишу новајлије него одмах на квалитет, јебемилга.

Па за то служе одабране. Све ми се свиђа, само да су на насловној одабране, а не популарне, и то је то. Мало се обесмишљавају одабране овако, ''Е, саћемо да ти одаберемо једну дефиницију да стоји на једном другом делу сајта, а не на овом на ком је до сада стајала.''

dosta bolje prolaze "popularne" definicije od odabranih

pa to je u neku ruku pošteno. Bolje da više autora odredi plusevima šta je dobro nego jedan moderator (što ne znači da je odabrana gora od najpopularnije, ali znači da je popularna sigurno dobra).

Кад неко уђе на сајт, да не чита она срања и вицеве што

Мислио сам да ћеш наставити са "што блеје на насловној" лололо