Prijava

Reč je o mapi u Frozen Throne-u.

Ako si izabrao da igraš kao human, cilj ti je da pobediš vampire i obrnuto s tim što kao human možeš da gradiš bazu, dok kao vampir kontrolišeš samo jednog lika.

No, da ne dužim, zanima me da li je iko to igrao, da li igra i gde? Evo ja se prepalio, ima par meseci samo to pržim pa ako ima zainteresovanih da pržimo zajedno, tj da me pool-ujete hehe.

Вампиризм је највеће срање од мапе које постоји. моје мишљење

To sam i ja mislio dok nisam provalio kako se igra. Tera te da razmišljaš i to mi se sviđa.

Jesam ja, sakriješ se u neki dio šume i ovaj te traži ko lud :D

Да, а овај јак к'о црна земља. А ти јадник правиш куле у нади да га скењаш, кад он не осећа. шлололо

E nubare, pa ne pravi se baza odma, gradis svuda po mapi i onda kad ufatiš gold za gold mine onda radiš bazu. Plus što ne radiš towere, samo cepaš wall ništa više ti ne treba. Radiš svega 3, frost, ultimate flames i mana energy. Ne bacas wood na to, jer ako imaš wall toweri ti ne trebaju.

Još ako odabereš dobru bazu, tipa ona kružna, ne moraš ni wall, samo te tri kule i to je sve. Praviš one kućice i dok ih vamp uništava da dođe do wall-a ne izdrži, onda ti imaš prednost jer ne bacaš resurse na wall i slične stvari.

Meni bolji na sličnu foru werewolf transylvania