Prijava

Naslov teme dovoljno govori: ovde imate pravo da predložite po jednog autora u jednom postu za koga smatrate da mu treba skinuti ban.

Napišite ime autora, prosledite link do njegovog profilai u kratkim crtama dajte svoje viđenje zbog čega mu ban treba skinuti.

Spem - STOP, kulenje - STOP, jebanje - STOP.

- Ne predlažite autore kojima piše da je razlog bana sopstveni zahtev

- Ne predlažite autore kojima je ban kraći od godinu dana

Odbanovani do sada (boldovani se vratiše):

- Cara™
- Pjer88
- Harambaša
- Puzzlefox
- Valsinarb90
- Burzum
- Јогурт
- Petar Pan Pezo$
- Mjetalna lama
- Самхаин
- aurora072
- Slob@
- Eddie
- Pinki™
- JTU
- fade
- Tole01
- Ђока Бомба
- lud
- Zangecu
- sunglasses@night
- Tibor Váci
- ollanik
- Mil'ca.
- _AJAX_

Za sada odbijeno:

- PuTiNcAn
- ZeZaToR

Ostali su u fazi razmatranja.

Tema će povremeno biti zaključavana, kako bi se predlozi razmotrili, pa ponovo otključavana. Isto tako, povremeno ćemo brisati postove koje smo "obradili", ili predloge koji se ponavljaju, bez nekog dodatnog, konstruktivnog obrazloženja.

Odbanujte Kuzmana
Nije zanimljivo čitati teratanu bez njegovih postova, a i branilac je ženskog roda lolo

Treba odbanovati autora dOKINS, zato što je razlog banovanja jako glup (''Ovaj sajt je premali za raspon tvoje kreativnosti''). Lik je montirao slike moderatora sa teme slike vukajlijaša i trolovao na posteru nika vujačića koji je ionako obrisan na kraju.

MOD EDIT: Nismo mu još dali godinu. A i imamo jak ego pa nas boli kita.
Moj edit: Ali gospodo godina prođe...
MOD EDIT: Eee, godina prođe, ali odban nikad, njo njo.
Moj edit: Šta vam je skrivio obični pučanin pa ga oteraste u zatvor da doživotno robija?
MOD EDIT: Pali bre, ne ne još bolja fora: Briši krpo! buhahahahahaha BUHAHAHAHAHA

*deo MOD EDITA je moj, radi sprdnje i šale, bez namere da vređam virtuelnu presvetost lika i dela vašega. praštajte neznam šta činim.

Елем, Кузман ми посло ово:

Vukajlijina grupa na fejsu, gde je preko 100 redovnih i popularnih autora. Jebao je majke direktno dvojici moderatora, prozivao još gomilu. I da je na Majspejsu napisao, pred istim auditorijumom, isto bi mu bilo.

И још речи ти њему да је заслужио трајни и поред тог јебања мајке јер има 6 банова за вријеђање.

ZeZator?
edit. zafaljuem na odbanu

SES. Mogli bi i njega odbanovati

odbanujte belog ludog znika!

Parov Stelara

Regularnije... :) Slažem se.

Е вако, пошто нећете Кузмана да одбанујете због вређања на фејзбљаку
http://vukajlija.com/forum/teme/8840-stub-srama?strana=2#post_1422860

Мод тим НЕ СМЕ и НЕЋЕ казнити бановима ове чланове за вређање других чланова ван Вукајлије. Нама је у интересу само оно што се дешава овде.

Или мењајте правила или одбанујте човека. Нису ни остали одбановани персирали модовима и писали "љубим руке" кад их виде на чету или форуму.

Odbanovati Buza, lik cijim sam se izvalama najvise smejao.

Žeks Aleks, Pakao Juga, kako se već zvao.

Žeks Aleks, Pakao Juga, kako se već zvao

+1

Gotivim tog lika.

A jebežga, on je pre 5 meseci, ništa onda.