Prijava

Dragi autori, ovo će biti opšta tema za diskusije o Parodija kupu.

Zvanična tema:

http://vukajlija.com/forum/teme/54546-parodija-kup-raspored-duela-opis-pravilnik-i-zvanicna-obavestenja

Prijave (zaključene i zaključane):

http://vukajlija.com/forum/teme/54507-parodija-kup-prijave

Konstruktivne sugestije su dobrodošle.

Napušavanje na ovoj temi je DOZVOLJENO.

PARODIJA KUP - STANDINGS

Opaaaa, ovo se čini kul, gledaću da uletim, ako me usere vreme. Ima potencijal!

Дај неки пример Аги, ево од неке моје дефке.

ovo zvuči veoma zanimljivo... :)

Takmiči mi se, ali ajd da pustim malo i druge.

Дај неки пример Аги

Dovoljno je da u pretragu ukucate "Detinjstvo...", pa pogledajte sve parodije na ovu definiciju. Verujem da svako u svom opusu ima neku patetiku od definicije, sa kojom bi bilo šaljivo sprdnuti se malo. Tako nekako. Mada može i od krateža da se pravi, može da bude i skoro identična, a da likove u primeru izmenite, ili tek poneku reč. Eksperimentišite, ali prvo budite u pripravnosti večeras :)

Mislio sam da se ne takmičim više ali kontam da ću se na ovo prijaviti pošto bi moglo biti najsmješnije dosad, naravno ako budem stigao

E ovo je zanimljivo. Nadam se da ću biti pri netu u tren otključavanja teme.

Ako će se glavni prijaviti, onda ću i ja. :) Svejedno sam u to doba za računarom. :)

A jel može na primer da se uzme neka normalna, duhovita definicija i da se obrne u patetiku?

Nat, mislim da i to može biti zanimljivo. Probaj. Glasanje će biti identično kao i na prethodnim takmičenjima.

Diskriminacija ljudi koji između 10 i 11 idu u pičke, pa ne mogu se prijave. Zanimljiv koncept takmičenja, doista

Ima da snajperišem forum večeras da se prijavim, da jebe oca.

Cenim da je lakše i sigurica isparodisati patos.
Inčrsting u svakom slučaju!

hahaha, gledaj ovog... hahaha, zna kako se koristi položaj...

Gusti suptilno naglašava da ide u pičke! :D

hahaha, gledaj ovog

Jbg, iskoristio je svoju vajld kartu :)

Da, nesss, to je taj fazon.

Elem, naslov ne mora biti identičan, ali je poželjno da bude sličan, jedna, dve reči razlike, neko slovo umetnuto. Msm, znate šta je parodija, ne moram da pričam mnogo :)