Prijava

Пишите најсмешније, најболесније и најјадније надимке људи које знате и разлог зашто су их добили.

Рецимо, знам лика са надимком ПАРИЗЕР, прича је да су му свршили у сендвич у основној и он то појео.

Други је УСРА..кад смо били у Дивљанама у четвртом разреду..лик се ладно усрао у гаће. Током основне није имао девојку..а фино је изгледао..јебига.

Шлог - ћалетов другар из разреда који је, да би оправдао што је бежао ишколе на пецање, узео бабину отпусну листу из болнице а да није гледао шта на њој пише и однео учитељици; учитељица мук, одељење кома и тако Бранко постаде Шлог

Jednog lika zovu ISTINA.
Otprilike zato sto kad ti kaze "dobar dan" treba da pogledas koliko je sati da vidis da li je izbaronisao.

Кљуцко - добио надимак по томе што је нос набио у балегу кад је пао.

Минхаузен - Оре како лаже...

Isus - Metalika sa dugim kosama

Знам и лика којег зову Фукса, ништа јадан није скривио, само се презива Вуксановић.

Сида- били шести- седми разред и дали му да дува кондом..лик мислио да је балон...дувао до бесвести да је кондом пукао. онда смо га палили да је добио сиду.
А то је било пре двајес година, мош мислити колико је то утицало на његов сексуални живот.

kitoljub-lik je dobio nadiamak tako sto je neko rekao:"poljubis me u kitu".neko drugi je rekao:"haha,kitoljub".i klasika>dusan,dusko,duka,duki,na kraju tuki.

Пролив - ваљда је добио пролив и укењао се пред друштвом, тако нешто...

Patak, recimo da je smešno trčao, hodao je sasvim obično.

Џуди- имао ноздрве разјапљене као мајмун.

Gubec - Čovek se malo gubi, pa eto tako ...

Ljuba Kurac - Zato što je nešto tripovao da je mangup i jednom liku rekao "Znaš ti ko sam ja?", a ovaj mu odgovorio: "Ti si bre kurac jedan običan" i tako osta. Inače je lik beli mag.

http://bwcserver4.tripod.com/magija.htm

Смрдљивка- нека из социјалне породице..мислим да је била малко поремећена. Упишавала се у гаће кад год јој се пиша. Смрдела ко твор. до трећег основне била са нама..после јој се губи сваки траг.

Ко нешто зајебе, учитељица га слала да седи поред ње за казну. Ја седео једном.

Robija - Nije bio u cuzi vec mu je Robika pomalo pederski...