Prijava

Verovatno svi znate ali Kosovo cemo vratiti jedino ratom(dale ga izdajice a nisu ni trepnule), pa zato pravim ovu temu. Nase oruzje je najkvalitetnije, agresori imaju najvise oruzja dok siptare brani nato(ameri, isti kurac). Pravim ova uporedjivanja(mozete i vi da komentarisete i uporedjujete).

tenkovi
Srbija- m84as(zamena je t55 i t72)
amerika- m1abrams
siptarska- t55(!?)
nas tenk je dizajniran za brda, doline, ravnice, dok je agresorski samo za pustinju, imaju slicne karakteristike, ali prednost dajem nasem, siptarski je smesan

pistolji(najbolji)
Srbija- cz ppz serija(moze i m57)
amerika- bereta 92fs
siptarska- bereta 92fs
sto se tice utoka, tu smo negde, medjutim matori m57 moze da zajebe sve navedene

jurisne puske
Srbija- m70-m77-m21
amerika- m4-m16a1-m16a2
siptarska- ak74-akm
nase jurisne puske jedu decu, retko se koce i kvare, lake i prenosive(mozda to malo kvari m21), americke su suprotne od nasih u svakom pogledu, dok su siptarske strasno zastarele

artiljerija
Srbija- 2c1- m94-m77-m87
amerika- m270- m119
siptarska- d-20,m46,d44
nasa i siptarska artiljerija je iz drugog s.r. I zastarela je, dok ameri furaju nova
govna, tu nas deru...
oklopna vozila-
Srbija- m80a -btp50- m86
amerika- humvee 1 gen.- humvee 2 gen.
siptarska- bmp1- bmp2- btr50-humvee 1 gen.
Ameri se kurce sa svojim cekicima a ja misloim da su losiji u poredjenju sa nasim, albanski su za podsmeh

vazduhoplovstvo(na balkanu)
Srbija- mig 29- mig21
amerika- f16
siptarska- nema
ovde smo sa agresorima ravnopravni, dok siptare mozemo da bombardujemo jer oni nemaju avione hahaha
ljudstvo(sposobnih za borbu na balkanu) u milionima
Srbija- 3.000.000

amerika- 0 do par hiljada
siptarska- 1.500.000*

da rezimiramo: na papiru, protiv ovih agresora na Balkanu smo jaci, ako do rata dodje(svi ga predvidjaju) sanse su nam relativno velike.

matori, pa zgazićemo ih

Kosovo je Šiptarska.
Ne znam zašto vi Kauri oćete da nami uzmete vekovno stanište. Vi srbi (jeste, namerno pišem malim) samo otimate i oćete da ubijte naši deca. Sramota.

E kako sam se nasmejao sad :)

Valdemar,
meni se smejes?

plus na našoj strani grci, rusi, bugari i etiopija, naša pravoslavna braća.

juče u gradu čujem klinca od 15 godina kako se pijan dere ''jedva čekam samo da izbije sranje idem odma dole da im jebemo majku''

НАПРЕД ОБИЛИЋ!!1

Valdemar,
meni se smejes?

Ne tebi, već tvom postu. De si rastao ovih godina, i, bitnije, dokle si stigao u tom procesu, u odnosu na broj rotacija naše planete oko matične nam zvezde?

''jedva čekam samo da izbije sranje idem odma dole da im jebemo majku''

Ma ima sve da ih u Jadran sateramo!

E kako sam se nasmejao sad :)

NAPRED DESPOT UROŠ PRVOVENČANI!

PETNAESTE PETNAESTE AMER UDARIO SESNAESTE SESNAESTE SRBIN POBEDIJO

Ma ceo ce Balkan biti nas :). Nego ozbiljno, svi previdjaju novi Balkanski rat( ja ga ne podrzavam), Srbija, Bugarska, Makedonija, Grcka vs Albanija, nato pa vi procenite.

Nemojtedase kurcite imamo TESLINO naoruzanje, a i 2pac je na nasoj STRANI!

Evo mi u Vinči baš pravimo atomsku bombu.

MILE! DAJ OKASTU TRINESTICU! I GASI TU CIGARU!

ТО КАД БУДЕ ЗОМБИ АПОКАЛИПСА У АМЕРИЦИ И КАД ИХ БОГ КАЗНИ И ДОЂЕ СУДЊИ ДАН ДОК БРЕД ПИТ РЕШИ СТВАР МИ ЋЕМО СА БРАЋОМ РУСИМА ПОВРАТИТИ СВЕТУ ЗЕМЉУ А ШИПТАРЕ У ЈАДРАН БАГЕРИМА!

Ma ceo ce Balkan biti nas :). Nego ozbiljno, svi previdjaju novi Balkanski rat( ja ga ne podrzavam), Srbija, Bugarska, Makedonija, Grcka vs Albanija, nato pa vi procenite.

Греота за твоју теорију што су све наведене земље осим Србије у НАТО-у. Повуци се, немој испасти лошији трол ил мање интелигентан саговорник него што си већ испао.

JESTE BAŠ ĆE BUGARSKI I MAKEDONSKI CIGANI DA RATUJU! OD ORUŽJA IMAJU SAMO VENTILATORE

JA FORNIKUJEM!!

Inace, grcka i bugarska su vec u natou, a makedonija je u valjda u planu pridruzivanja, tako da izbrisi post, pa ponovo decxko.

Koja pobeda od teme

Valdemar,
pazi ovako, ja sam rekao da je nase oruzje kvalitetnije, ne i da imamo vise istog od agresora. Nista drugo nisam gledao osim kvalitet oruzja kao prednost u vracanju svete zemlje.