Prijava

Đoni, uvek se možeš vaditi da si pisao treš.

Imam celu priču koju sam sastavio već u defkama, tako da ćemo videti.

A znači priča se vrti oko Sajsi, Goku Raca, Divi Gavaja i tako toga? Ako jeste, samo napred! :D

Može Luks da odradi lekturu i napiše predgovor.

Prosto, pišem o stvarima koje mi se dešavaju

isto. meni ili nekome koga stretnem.
i trudim se da bude neki izraz koji se stvarno koristi.

A znači priča se vrti oko Sajsi, Goku Raca, Divi Gavaja i tako toga? Ako jeste, samo napred! :D

Ne. Enver, Đango, Avatar, Džedaj, Pejdžer, Đeljana, Bica i tako ti :)

Đani, kad objaviš meni šalji jednu sa posvetom.
Ako jednog dana postaneš poznati spisatelj kao Jelena Bačić Alimpić, jedan takav unikatan primjerak vrijediće taman da iskeširam neki polovan motor.

Што се тиче дефиниција, све је инспирација, буквално било где можеш чути нешто занимљиво за дефинисање, само је питање да л' тако функционишеш.

Ово...
Мени све било инспирација, али буквално, ђе год сам се окренуо видио сам неку дефку, а сад трт... ОСтара' сам.

Imam celu priču koju sam sastavio već u defkama, tako da ćemo videti.

To ti je čoveče postmodernizam, nemoj odustajati, neortodoksna forma, novost kod nas, pseudoenciklopedijsko-leksikografski sadržaj sa elementima slenga: uspeh zagarantovan, još uvek svršavaju ovde na postmodernu! Ozbiljno!
Ja već niz godina objavljujem za izdavačku kuću Alma, ti ljudi cene kratke priče, to jest forsiraju ih, probaj nešto da pošalješ, uvek imaju konkurse, eto npr. i sad, evo ti link.
http://www.alma.rs/info/novo.html

Пишем се времена на време неке глупости које ми падну на памет, што се тиче дефиниција, неке сам силио са писањем, неке сам писао у налету инспирације, зависило је од датог момента. Немам неку самодисциплину да се натерам да пишем озбиљне ствари, или да пишем у некој револуционарној форми.
За сад ко да веџбам писаније на сајту и у животу.

Tek sada sam video ovaj tvoj post Valdemare. Poslaću im nešto svakako. Što da ne.

To ti je čoveče postmodernizam, nemoj odustajati, neortodoksna forma, novost kod nas, pseudoenciklopedijsko-leksikografski sadržaj sa elementima slenga: uspeh zagarantovan

Svestan sam ja toga da je priča totalno nešto što je posebno i nije baš najnormalnija, ali te stvari mogu da odu u dva pravca. Ili da ispadnu vrh i da se ljudi istripuju kako je baš do jaja ili da kažu da je vnugo. Nema sredine.

Будеш нови Милорад Павић, Вукајлијашки речник лоло

Kad sam tek počeo sa pisanjem ovde išlo mi je glatko, možda zbog toga što sam bio željan pisanja, možda iz razloga što sam imao inspiracije. Evo sad u telefonu imam preko 150 draftova, ideja za primere i same definicije ali ništa. Krenem da napišem pa me prođe želja jebemliga.

90% primera u svojim definicijama sam proživeo ili sam čuo da je neko drugi. Tako mi je najlakše, eto recimo da sam preostalih 10% izmislio. Jedan od najboljih drugova mi je neko vreme davao ideje i, sasvim slučajno. Uvek im je bilo smešno kako se odma hvatam za telefon čim čujem nešto dobro, jebeš ga zabravio bih kasnije.

Pre nekih par meseci sam se probudio jedno jutro sa predrkanom melodijom u glavi, sanjao sam nešto čudno i šteta što sam je zaboravio dok sam došao do klonje. Isto tako neki snovi i situacije u njima, voleo bih da ih mogu nekako ekranizovati. Ljudski mozak je do jaja stvar.