Prijava

Da krenemo malo sa putovanjem u vreme,teorije,prilicno uverljive teorije kazu da putovanje u proslost nikada nece biti moguce iz razloga sto bi nas obasipali ljudi ili bica iz buducnosti a i paradoks dede takodje ponistava tu mogucnost.Paradoks dede je situacija u kojoj ako se vratite u proslost i ubijete svog dedu i time obesmislite sopstveno postojanje,tehnicki ne mozete da postojite.Dok je putovanje u buducnost moguce,ali ne krivljenjem vremena i prostora kao celine,dokazano je da su vreme i prostor celina,da,vec koriscenjem crnih rupa kao vec postojecih krivljenja,crne rupe(olanik svrsava na crne rupe).Dakle,ako biste bili u mogucnosti da provedete dva sata prema sopstvenom pojmu o vremenu u crnoj rupi bezbedno nakon povratka na zemlju proslo bi pedeset godina,dok biste vi bili stariji za samo dva sata..

paradoks dede se objasnjava paralelnim univerzumima,jer kad se vracas kroz vreme skreces u neki paraleni univerzum

Paralelni univerzumi su obesmisljeni sto se vracanja u proslost tice ovom prvom teorijom,ali to je samo teorija

skreces u papralelni univerzum u kojem je sve drugacije nakon ubistva dede,sve sto sto je deda ucinio u ovom univerzumu i sve na sta je uticalo ono sto je on ucinio kao i porodica koju je napravio i sve sto je svaki pripadnik te poridece napravio i sve na sta je uticalo sve to toga nema(ako je nije vec nmapravio)

Kapiram paralelne univerzume,nego sad razmisljam fazon..Ako se vracas u proslost,to ne bi bio telesni transfer,bio bi pretvoren u atome ili sta vec,i onda kad stignes,to nisi ti,vec samo tacna kopija tebe

odes u 1897. u random austrijski gradic ubijes tada rendom decaka i vratis se u sadasnjost gde te ceka totalno drugacija civilizacija od one koje si ostavio pre putovanja u proslost

sve Mira Marković to drži pod kontrolom

Dobro,ne mora da znaci da bi promena bila toliko drasticna,mozda je uopste ne bi bilo,a mozda bi i bila toliko ekstremna

pa dobro,ne bi bas drasticno ili ekstremno,ali bilo bi prilicno drugacije,jer je on uticao na mnogo velikih stvari od kojih je svaka uticala na mnogo velikih stvari itd i koliko toga se stvorilo kao reakcija na sve te stvari i koje su opet radjale mnoge velike stvari...sto dalje ides u proslost sve vise mozes promeniti ubijanjem jedne osobe,to je zanimljivo...ta osoba stvori nesto veliko i to nesto utice na mnogo toga i kako vreme prolazi sve od mnogo toga utice na jos mnogo toga itd...na kraju vratis se 4 miliona godina u proslost i ubijes predaka svih ljudi,moze i tako xd

Mozes da ubijes fazon osobu koja citav zivot nije radila nista jebeno al ga ubijes pre nego sto bi potpisao da je davalac organa zbog povoljnosti u narodnoj kuhinji i ne da slezinu nekom burzuju koji ce da zaposli tvog cala koji je tu upoznao tvoju kevu i kurac brt,nemojte se tuci u proslosti

toto,ima zilion tih kombinacije,efekat leptira i to,evo i ljudi koje je hitler pobio ko zna koliko su oni mogli izroditi potencijalnih prebitnih glava i sve...neke najobicnije nebitne neprimetne sitnice iz proslosti imaju sve veci uticaj kako vreme prolazi nekad i promene svet...odes u doba pre dinosaurusa,slucajno zgazis na neku zivotinjicu u rangu bitnosti kao sto je glista fazon i vratis se u sadasnjost sa planetom koja izgleda ko da nije ova

volim da čitam olanikove postove na ovakvim temama xd

e pa hvala,drago mi je da ti se svidja :)

Ne mislim da isto vazi za te zivotinje jer kapiras nisi ih sve pobio,one ne menjaju stvari puno,jebiga jedu listove tadasnje mariuane i nije da se cimaju,mada mozda jebiga

pa isto kao sto si ubio osobu koja citav zivot nije radila nista jebeno al ga ubijes pre nego sto bi potpisao da je davalac organa zbog povoljnosti u narodnoj kuhinji i ne da slezinu nekom burzuju koji ce da zaposli tvog cala koji je tu upoznao tvoju kevu si mogao u doba pre dinosaurusa zgaziti zvotinjicu koju bi slucajno pojela neka veca zivotinja i otrovala se i uglinula sto bi je sprecilo da pojede zivotinju koja je predak zivotinje koja je pojela zivotinju koja bi trebala pojesti zivotinju koja je predak zivotinji od koje je nastala zivotinja od koje su preci mejmuni medju kojima i mejmun od koji je predak celoj ljudskoj vrsti ili je ta zivotinjica u rangu bitnosti crva koju si zgazio predak svih sisara fazon ili si zgazio crva koji je planirao da pojede musicu koja bi pojela seme biljke koja je zacetnik velikog dela danasnjih biljaka(ili kako vec to ide s biljkama) a samim tim bi i ostal zhivi svit bio drugaciji

olanik uzmi svit. bolje?

uh kako si mi se namestio fino za jedan ljut skech,al necu NEUMESNO JE...inace znas li da sam prisustvovao sceni kako lik sa tvog avatara se sat vremena fazon raspravlja s likom ko je jachi od njih dvojice a nisu se setili da se potuku ni jedan ni drugi

Vratim se u prošlost i tu mi moj deda, ali mlađi mnogo naravno i kaže mi, "dečko, ajde otiđi mi po burek časkom", ja kažem "brt, ne smem da menjam ništa, sjebaće se kosmos, na primer ja ti donesem burek i onda ti na primer kreneš na babu tako masan, a ona kaže, brt beži tamo i ne napravite mi ćaleta i onda će biti otkud ja ovde, to je nemoguće i onda ću se pretvoriti u sapunicu ili u gomna ili u prašak za pecivo, a to ne smem da dozvolim" i deda mi kaže, "jbt, dok si mi to filozofiro, mogo si mi doneti burek"

brate,ko zna koliko si puta sprecio razvijanje preljute civilizacije a da si to uradio iz dosade

Mi smo svi prepreke civilizaciji,samo smo nesvesni