Prijava

Otvaram ovu temu čisto da bih pokušao da provalim zbog čega je čitanje definicja ponovo toliko na dnu ovih poslednjih meseci.

http://www.carlsbadca.gov/services/departments/library/kids/PublishingImages/reading_delicious_logo.jpg

Naime, meni su definicije i dalje odličnog kvaliteta, ima dobrih, ima loših, ima genijalnih, znači definitivno ih ima, tako da me zanima što se ne čitaju, kada je jasno da svi bleje na sajtu, ukoliko se pogleda čet i forum, a opet slabo se čita?

Šta je to odvratilo ljude od čitanja, šta vas nervira na defkama pa ih ne čitate, šta bi promenili zarad većeg čitanja?

Ti to opet nešto u korist novajlija ?
Razmisli dobro da otvoriš neku socijalnu ustanovu za beskućnike... :)

hehehe nije u korist novajlija, nego me uopšte ovako zanima, zašto se tako slabo čita, kada je jasno da svi i dalje makar na dva sata dnevno posete sajt. U korist svih nas je.

Čitao sam od 2007. do 2010. i onda još nešto malo one što sam pratio i neke linkovane 2011-2012. i posle se skroz smorio. Smor je glavni, mrzi me sve to da čitam, pored četa i foruma. Sad čitam baš ako mi neka gore zapadne za oko ili ako neko linkuje.

Само ме мрзи да читам. Ништа посебно.

Ljudi ne čitaju jer je lakše gledati slikovnice (postere i reakcije).

Jer niko ne čita moje

Zajebavam se. Čitam mada ne stižem u ispitnim rokovima da se oderem. Juče sam ocijenio oko sto defki, prekjuče ili dan prije toga isto toliko...
Uglavnom više volim da iščitam nekog autora nego da raspalim po najnovijima iako kapiram da bih tako pomogao da neke kul defke uđu među popularne.

Smor je glavni

Kako da nije, kad on počne smarat sa definicijama :)

Ljudi slabije čitaju općenito, tako da se to odrazilo i na definicije.

Možda kada bi više i sam učestvovao u pisanju Čače, onda bi više i čitao.
Kapiram ja da je forum zanimljiv nekome, ali opet mislim da jedno pola sata odvojiti da se isčita i oceni par strana, nije neka frka. Nagazićeš sigurno par dobrih.

Ljudi ne čitaju jer je lakše gledati slikovnice (postere i reakcije).

To jeste, mada kontam da među nama koji nismo posterdžije i reakcionari ima mas onih koji uopšte ne čitaju.

Ja citam, a na hercegovackom se kaze potpuno drugacije ja citam, dok se na gorskom, necete vjerovati kaze, ja citam

http://youtu.be/w90lDIa1LuM?t=1m28s

Slabo čitam, slabo pišem. Najviše jer jednostavno nemam vremena, pos'o prićer'o sa svih strana, obaveze navalile k'o Čampi na godišnji pomen šehidima u organ'zaciji SDA lolo

Donekle jer mi i sajt sam po sebi dodijao, ali kontam da je to više do mene nego do sajta. Posvetio sam se više lajferisanju i toj nekoj živini i hijerarhiji. Jebemga, nekih zamerki nemam. Ono što mi je donekle dodijalo, mada opet ne prekoviše, je to što je previše defki o jebanju. Apsurdno je, na sajtu svaka druga definicija ima jebanje u rč, a dajem ruku da je 50% autora sajta nevino, 90% ne jebe duže vreme. U najboljem slučaju. E, da, umalo da zaboravim - i Divi Gavajo defke, i jedan Divi Gavajo je previše lolo

Tako, pozdrav od Luksa sfamelijom vama i vašim famelijama.

E da, ja imam u pratnji oko 50 autora tako da treba i to stić' ociejniti iako ne pišu svi aktivno al' dobro e'o ovo par dana svaki dan imam po 3 strane otprilike.

A usput zanima me i šta onako smeta kod današnjih defki ljudima koji ih ne čitaju?

Možda kada bi više i sam učestvovao u pisanju Čače, onda bi više i čitao.
Kapiram ja da je forum zanimljiv nekome, ali opet mislim da jedno pola sata odvojiti da se isčita i oceni par strana, nije neka frka. Nagazićeš sigurno par dobrih.

S obzirom da nemam ideja, niti se trudim da ih smislim, jok. A za ovo drugo... pa blejim pored ovoga i na fejsu, Youtube, Tumbleru, Twitteru, Cracked, Tarzaniji, 4chan-u, plus igram neke igrice, slušam muzike, gledam serije i filmove, i tako. Nemam vremena i mrzi me da čitam defke, kad ima boljih stvari za čitanje na netu.

Sjeb je kad okačiš defku i nakon sat ostane sama i pusta sa dva krompira, i bez komentara. :(

Srkletnik
Sjeb je kad okačiš defku i nakon sat ostane sama i pusta sa dva krompira, i bez komentara. :(

Ja danas skoro sat vremena čekao na jednu ocijenu lololo

Apsurdno je, na sajtu svaka druga definicija ima jebanje u rč

Nema toga toliko mnogo više Lukse, neki moderatori tako intenzivno i suptilno brisali da su ljudi prestali pisati o tome :)

Dobro Čače, to je taj neki tip odgovora koji me je zanimao. A još plus dolaziš i na VOS :)

A kako bi bilo da se da lista autora koji najviše ocijenjuju na neđeljnom nivou i ja ću vrlo rado te ljude kompletno iščitati sve i da imaju definicija kol'ko svi iz top 10 zajedno.

Ja нит' читам, нит' гледам постере и реакције, читао сам и гледао само док нисам у'ватио штос, читао сам само одабране док газда није реформис'о сајт.