Prijava

Вероватно је неко већ предлагао али не може да шкоди...

КОМЕНТАРЕ НА ВИДЉИВО МЕСТО, И ДА ИЗЛАЗЕ И ОВИ СА ПОСТЕРА, БРЕ!

Da bre. Podržavam. Vreme je da se vide lepo komentari na posterima. Da možemo tamo da komuniciramo takođe, kao na defkama :)

Može tab komentari posebno, a onda nek se račvaju komentari definicija, komentari postera i komentari reakcija, ako baš mora

koi sam programer

jebes to,nek da grobalj,grobalj kida vise nego bilo koja druga sekcija na sajtu

Ako vam znači nešto, podržavam predlog

Ne trebaju komentari reakcija. Reakcije su sranje i ovako i onako. Samo posteri. Tu je zabava.

ma znam, al možda ima ljudi koji bi voleli postere na reakcijama. moraš misliti i na druge ti sebični stvoreee!!11

A da se napravi mogućnost da se prave reakcije u reakcijama u posterima?

I nemoj opet da nam uvodiš ono pravilo "Ko troluje posterdžije tri dana banane" to je bilo glupo pravilo. Posterdžije vole da se nerviraju. Naučno dokazano.

Haha, sad tek videh šta sam napisao, naravno mislio sam koji bi voleli komentare na reakcije

A da se napravi mogućnost da se prave reakcije u reakcijama u posterima?

REAKCEPŠN!

Ma u pravu si, jebo reaktore, banujte ih sve

Dukka
Može tab komentari posebno, a onda nek se račvaju komentari definicija, komentari postera i komentari reakcija, ako baš mora

koi sam programer

Plagijatore!

Slažem se sa Dukkom, toe kul rešenje, a za reakcije, šaznam i može i ne mora nije frka. ALI DAJ KOMENTE

Ako vam znači nešto, podržavam predlog

Plagijatore!

Još jednom me ovako nazovi i tužiću te modovima, posle će đavo da ti bude kriv

A baš bi bilo lepo to da se dogodi. Taman bi novim autorima koji dolaze da prave postere, mogli da pomognemo, da se brže snađu na sajtu, da im damo korisne upute i uopšte ih dočekamo onako kako treba.
Uvedi to Kaizene. Da pomognemo posterdžijama.