Prijava

Najverovatnije prelazi, i to za 30 miliona funti. Junajted totalno pogubio kompas.

ne znam odakle vam to ,samo sto mediji lupaju ko za kavanija vec mesecima,ja bih voleo ,a u danasnje vreme nije uopste mnogo 30 miliona za takvog igraca medju najboljim svetskim bekovima u 18 godina evo ga u timu sezone sto da ne ,kad mamadu sakho moze 22miliona moze ovaj 122

,a u danasnje vreme nije uopste mnogo 30 miliona za takvog igraca medju najboljim svetskim bekovima

medju najboljim svetskim bekovima

najboljim

Ajde da kazemo lol

http://www.theguardian.com/football/2014/apr/23/manchester-united-beat-chelsea-luke-shaw-transfer-david-moyes

The £100,000 a-week, five-year contract, on offer to Shaw is far greater than Chelsea are willing to pay and they have decided to pull out.

Reci koliko je precenjen ako Celsi ne zeli da ponudi ono sto traze lolo

Ако је у питању један од најбољих светских бекова онда..

pa ko je danas medju najboljim svetskim levim bekovima? flanagan?
ko je gledao bar 2 puta sautempton zna sta ovaj momak moze...
svejedno nam treba levi bek a da dovedemo onog iz sevilje ili bejnsa ,svejedno ispod 15miliona ne mozes ni scepovica danas tako da nemoj da serendate,momak je u timu sezone naviknut na ligu ,pravi ubica,e sad mozda se usere ,ne bude isti ,ali boli nas kurac doslo je vreme i mi da trosimo picke aaaaaaaaaaaaa

mada opet ne verujem ,mozda je transfer meta ali jos je rano...

Decko je dobar, ali ima jebenih 18 godina

Armine batali se fudbala kad n'umes decxko

Само једно име и презиме

Никола Мијаиловић

поз

Scouser
Само једно име и презиме

Никола Мијаиловић

поз

nema junajted bas toliki budzet :(

pa seko tim bolje ima jos da se razvija mozda bude i najbolji na svetu nikad se ne zna,uostalom kao sto sam rekao ovo su sve mediji lupali mozda nije 30 miliona

znao sam da jebe palas ,ali tek sad gledam tabelu vidim vezali 5 pobeda U PREMIJER LIGI JEBOTE
TONI PJULIS MENADZER GODINE

Реално менаџер године Роџерс, прва пратиља Мартинез, друга пратиља господин Славиша Стојановић :)

Ово су играчи које тимови велике четворке морају да букмаркују

Кевин Миралас и Баркли
Фонте и Лалана
Вилфред Бони
Реми
МАНОНЕ

MANONE

hahahahahahahaha

Ово је озбиљна тема и на истој нема места за такве приземне шале као што је ова изнад. Ја плаћам порез и посебну претплату за ову тему тако да сматрам за сходно да те замолим да не постујеш више на њој. Хвала

Ин трибјут то Stevan D Rightest and :Д

Смеј се смеј увек се смеј Болте али деџко је будући Лав Јашин

Jeste li nekad gledali uživo utakmicu Premijer lige?

Јеси ти некад видео где море љуби небо?

Ово је озбиљна тема и на истој нема места за такве приземне шале као што је ова изнад. Ја плаћам порез и посебну претплату за ову тему тако да сматрам за сходно да те замолим да не постујеш више на њој. Хвала