Prijava

Заборавио сам да наведем још Џеј Родригеза и Ериксена који би требао да постане играчина

Zasrao je sto se jace smijao nego svi ovi ostali

Ne znam šta da je ovaj nackli Šo, lik ne može da vredi 30 jebenih miliona pa da ga jebeš. Prvenstveno zato što nije Roberto Karlos a onda zato što ima 18 jebenih godina. I kao trešnja na šlagu na torti, lik je levi bek. Ali pitanje je koliko su te glasine tačne. Mada, ako ćemo iskreno, ja bih i voleo da ode za te pare, ako će čelnici Sautemptona da pametno ulože te pare, a ja verujem da bi mogli. Bilo bi jako dobro kad bi iščupali Kolkera iz Kardifa.

ERIKSEN I RODRIGEZ SU MOJA DECA NEMOJ ZASLUGE DA UZIMAS

MA TO RI

THE SHANKLY FACTOR

Shankly was born in a year ending with 3 - 1913, and won his 1st league title in a year ending with 4, 1964; Rodgers was born in a year ending 3-1973, and is 4 games away from winning his 1st league title in a year ending with 4, 2014.
Shankly won his 1st title in his second year in the league with Liverpool; Rodgers is about to win his 1st title with Liverpool in his 2nd season in charge.
Shankly shared a birthday with his son and a former great manager; Rodgers shares a birthday with his son and a great manager Jose Mourinho (26 January).
Shankly won the league title after beating Man United 1-0 and 3-0; Rodgers is about to win the league title after beating Man United 1-0 and 3-0.
Shankly was top on Christmas; Rodgers was top on Christmas.
1963, a new Pope was elected in the Roman Catholic Church; 2013, a new Pope was elected in the Roman Catholic Church.
Shankly went top again after beating Tottenham on 30 March 1964; Rodgers went top again after beating Tottenham on 30 March 2014.
Shankly beat Arsenal with 5 goals but was knocked out of F.A Cup by the same Arsenal; Rodgers beat Arsenal with 5 goals but was later knocked out of F.A Cup by the same Arsenal.
Shankly ordered the goal nets to be painted red on his way to winning 1st league title; Rodgers ordered the goal nets to be painted red on his way to winning 1st league title.

Брате, која подударност, невјероватно.

Danas testiram dokle Marfi doseže i igram na Liverpul.

Ako izgube ili remiziraju, psujte mi sve od reda u inbox, nije frka.

Пре ће ова четворица да ураде нешто од Манчестера за годину дана него анемични Мојес за цео век

http://www.sportsmole.co.uk/football/real-sociedad/transfer-talk/news/report-arsenal-move-for-griezmann_151810.html

Da li moze Venger jedne godine da ne baci pare nekog precenjenog Francuza? Samo jednu godinu da pauzira, samo jednom da pare potrosi pametno, umesto sto svake godine dovodi po jednog Zervinja, Zirua i ostalo smece koje niko normalan ne bi platio vise od 5 miliona.

Остаде Евертон без Лиге шампиона догодине...

Па ако си гледао неку утакмицу сосиједада знаш да никако није лош фудбалер. А мислим да би у арсеналу баш био зверка од играча, некако ми делује као да се уклапа у венгеров стил.

griezman kida ,svaki tim bi ga pozeleo ,jos sto kaze aleksandar u arsenalu bi se snasao odlicno...

Ne znam da li gledate saut-everton ,verovatno ne kao i cele sezone,zato i govorite shaw precenjeni klinac engleski,mali kida ,kao i cele sezone ,ko je odgledao bar 3-4 utakmice saut zna sta pricam,danas je ogranicen na defanzivne zadatke ali opet jebe keve,neka ga dovedu pa neka i daju 30 mil ,ima decko 18 godina a igra kao da ima 10 godina iskustva ,bice ovo svetski igrac.

Au, kakva dva autogola Evertona u jednoj od najvažnijih utakmica u sezoni.