Prijava

Нисам веровао никако у овај развој догађаја, мада јесам потајно навијао да Ливерпул узме титулу, некако волим те посрнуле гиганте па то ти је. лололо

Узимају сигурно, без обзира што кад су последњи пут узели титулу пола тима није било рођено а друга половина је срала у гаће и јела пачја говна уместо дудиња, ипак је то шампионски клуб, тај ореол не може нико да му узме.

A mučeni Everton će opet da ispuši za LŠ.

БРАВО, САНДЕРЛЕНДЕ!

Koji smor zbog Evertona. Celu sezonu kidaju, i niko ih ne gleda zato sto Liverpul kida jace, i ovako da izgube LS, od jebenog Kristal Palasa.

I Јебени Вито Маноне са именом и изгледом мафијаша из мафијашких филмова осамдесетих и деведесетих.

Covjek je sa Sicilije i ima nadimak Don. Da ovako ne zarađuje hljeb garant bi bio neki level u Koza nostri

ŠITI SAMO JEDAN BOD? AAAA NEMREM VJERUJEM! Fak jea! Ja i zaboravih da su igrali danas.

E sad da pročitam kaj ste pisali

NEDAMOČETVRTOMESTOGODINAMAUNAZAD!

Jebote, stvarno nemrem vjerujem da je Šiti x odigrao. Valjda se neće sad sjebati pa da, ne daj bože, autobus upadne i osvoji PL. Al što neko reče, Liverpul uglavnom odlično odigra protiv jačih dok se protiv nekih frljavih sjebu. Valjda će sad suprotno odraditi...

PS: Al, jebote, koja gol razlika izemđu Liverpula i Čelzija... Jebeni autobus. Fuj.

Фала ти, фала Пјулису Тони !!
Узимај ФА куп, узимај четврто место(пробај и треће)... Спрдај се са Премијерлигоом хехехехе

hahaha kakve provale ovi sinoć
ludi englezi

Узимај ФА куп, узимај четврто место

Onda se tucemo za Skauzerima na Wembliju za Komjunit Sild, dva trofeja opaaa

'ta ce jadni? Primili 9 golova od Liverpula u dve utakmice, a nisu dali nijedan. Nije im lako.

Царски им је ово.

Koliko su jadni kad ovo imaju uigrano i svi znaju za foru.

Гласање за најбољег фудбалера ПЛ

1. Суарез
2. Туре
3. Азар
4. Ремзи (ако се узме у обзир колико је играо због повреде позиција је још и лоша)

slabo sam pratio PL poslednjih godina jebiga nemam gde, retko kad i da uhvatim koji dobar strim, al po onom što znam, Ture oplodio teren.

Skouser, kolk'o ceniš protiv Noriča?