Prijava


Suarez je mozda jedini lik u svetu fudbala koji je simpatican cak i kad simulira.

Dvajt
pa dobro, ne mogu svi imati ekipu, sistem i klasu za borbu sa evertonom za kvalifikacije LŠ, mora neko uzeti i titulu

lololo ate usroooo

onaj sterling je bio cudo i prosle godine, al dok ne das 5 golova i asistencija u 2 meca zaredom nisi niko i nista...

KOJI KURAC FALE ŠIPTARA ONOLIKO KAD JE GOVNO

bilo bi dobro da se zakuva.da ih dobije celzi.malo cimanja...

pa ne znam baš tauli, mene kao simpatizera liverpula a i suareza lično često nervira svojim ciganisanjem. i to je baš šteta jer je strašan igrač, bespotrebnim praćakanjem i glupostima bezveze baca ljagu na svoje uspehe, ali šta da se radi kad čovek jednostavno ne može protiv svoje ciganske latino prirode

na stranu to što ga stvarno biju kao vola i što su ga zbog toga sudije uzele na zub pa mu ne sviraju i kad treba da se svira

da nije fudbaler duv'o bi lepak

Dvajt

pa ne znam baš tauli, mene kao simpatizera liverpula a i suareza lično često nervira svojim ciganisanjem. i to je baš šteta jer je strašan igrač, bespotrebnim praćakanjem i glupostima bezveze baca ljagu na svoje uspehe, ali šta da se radi kad čovek jednostavno ne može protiv svoje ciganske latino prirode

na stranu to što ga stvarno biju kao vola i što su ga zbog toga sudije uzele na zub pa mu ne sviraju i kad treba da se svira

Ono nije lepo videti ni jednog igraca da simulira, pa cak ni nekog od kluba za koji navijas, ali mene fascinira njegova borbenost, apsolutna zelja za pobedom, on daje sve sto moze samo da pobedi, pa cak i simulira jer je rodjeni pobednik. On cak ne voli da bude zamenjen kad je utakmica odlucena vec zeli da do kraja ostane na terenu i da sto je vise moguce golova.

Inace, ako ovako nastavi zlatna kopacka pa zatim i zlatna lopta nisu daleko.

Baca ljagu na sebe i tim za koji igra bez potrebe ikakve. Gomnar. Ok je kad te neko stvarno udari pa ostaneš na zemlji 30 sekundi više da kradeš vreme ali ovo. Nek ide u Barsu.

vrlo moguće čvore

pa cak i simulira jer je rodjeni pobednik.

može i tako da se tumači. :D mislim, borbenost i zalaganje do zadnje sekunde niko ne može da mu ospori, ali ako već igra na tom nivou mogao bi da se obuzda i radi to sa stilom bar do te mere da ne ujeda protivničke bekove i ne simulira faulove, kad ga već stvarno biju kao robijaša. ista stvar važi za rasprave sa sudijama i vrištanje, mada to je u zadnje vreme dosta korigovao što je jako pozitivno, prvenstveno zbog nepotrebnih kartona

Inace, ako ovako nastavi zlatna kopacka pa zatim i zlatna lopta nisu daleko

Dobro sad, kolega nemoj da se zajebavamo.

Нешто слично овоме што је написао Санитарни, Касано је рекао за себе. :)

Zlatna kopacka ove sezone:
Suarez: 30
Ronaldo: 28
Kosta:27
Za zlatnu loptu neka odigra dobro sp i zasto da ne?

ciniti sve za pobedu ne znaci da treba da bude cigancina.

Sterling bogotac.

Suarez je neko vrijeme iskulirao sa bacakanjem, ali poslednjih nekoliko utakmica opet pos tarom. valjda titula blizu, pa da pokusa ovo sto tonjeli rece, svim sredstvima do pobjede. ciganski, al jebiga sad. zbog 30 datih golova mu se prasta.

Pa kako Ciganin moze da promeni svoj karakter? Cim bude stani-pani, ispliva "karakter" i posere se po svim svojim dobrim igrama.

Suarez je mozda jedini lik u svetu fudbala koji je simpatican cak i kad simulira.

Ajde nadji igraca kluba za koji ne navijas, pa za njega izjavi ovako nesto.

Ajde nadji igraca kluba za koji ne navijas, pa za njega izjavi ovako nesto.

Касалица? лололо

i borba za opstanak podjednako žestoka kao za vrh...mislim da je WBA siguran bez obzira što je razlika veoma mala...da još Kadrif i Norič zamene mjesta i do jaja

da još Kadrif i Norič zamene mjesta i do jaja

Ja bih više voleo Fulam i Norič. Norič neće osvojiti ni jedan bod do kraja, a Fulam može bar jednu da pobedi. Žao mi je što je Sanderlend doprineo jednim delom borbi za titulu a ispašće.