Prijava

Dakle, da i kada nismo ulogovani, da ne stoji na izvolte skor, i nik autora koji je defku napravio.
Manja mogućnost prijateljskog ocenjivanja (ovaj mi je dobar lik, njemu plus; ovaj je mondulator njemu mora plus...), manja verovatnoća razdevičenja defke (za odabranu je praktično nemoguće da bude bez minusa, al ajde), a i više bi teralo ljude (bar bi trebalo) da se uloguju da bi ocenili, ili eventualno da bi videli skor. Aaaa?

Napiso sam defku malopre, aj leba ti pročitaj je i lupi mi plus da uđe u popularne.

Tvoj palac meni lebac.

Не. Образложићу- за пријатељско оцењивање уопште није потребно то да видиш оцењивање- довољно је да неког ставиш у пратњу и видећеш шта год он избаци. Још једна ствар- ако се сакрије ник док си у офу, то је нама који имамо профил ок, али шта ако неко нема профил, види дефку неког аутора и хоће да прочита још? То је неизводиво ако се ник сакрије.

Protiv, jer realno mali broj autora se bavi nabrojanim mahinacijama.

Registruje se, oceni i može slobodno da nastavi da čita istog autora...
Nije fora da se vidi skor defke pre nego što se ista vidi... (bar meni)... Nisam ni rekao da se svi bave mahinacijama, nema tu mnogo prevare, al me smara kad pročitam nešto sa telefona, vidim skor, pa se tek ulogujem i ocenim...

Ja sam protiv jer mnogo volim da iz offa skeniram situaciju pa da upadnem i pod utiskom onog što sam popamtio izređam minusove autorima koje nevolim.
I onda oped log out
http://mrwgifs.com/wp-content/uploads/2013/06/Creepy-Laugh-By-The-Evil-Witch-In-Disneys-Snow-White.gif

Ako me sećanje dobro služi, Riha je ovo radio jedno vreme, ili je barem pričao da radi.