Prijava

Jel to The incredible machine Valdemare?

Jeste, genijalna igra.

Naći Sauronovu babu. Reći da on ništa ne jede od kako živi sam. Poslati babu kod Saurona. Dok se sauron tovi maskirati se u Vjericu Radetu, jer svi to volimo, ne ? I baciti prsten u lavu. Onda nam Toma da orden za životno delo i umremo.

Uzeo bih jednu nokiu 3310 i izvadio bateriju iz nje a stavio prsten i onda poslao Sauronu kao znak dobre volje. On bi to shvatio kao provokaciju i rekao "koji ce mi kurac ova cigla" i bacio u vulkan. E jedina zakčkoljica je sto nokia 3310 bi mozda upala u vulkan i ostala neoštećena.

Pretopio bih ga tako da mu se smanji debljina a poveca precnik, kako bih ga mogao nataknuti na kurac... Cuo sam da orkovi ne pretresaju muda!

PRSTEN NE MO ŽE DA SE TOPI!

ШТАВИШ ГА ЦИГАНКИ У ПИЧКУ ПА ЋЕ ВИДИШ КАКО ЋЕ ДА СЕ ОТОПИ!

Пустио бих Звонка Богдана да пева песму Леголас: http://www.youtube.com/watch?v=T0CDXmqwvDU , довео бих га испред Црне Капије, Саурон је њиме опчињен, добар певач а надасве господин јеби га, још од пада Гондолина га готиви само не чује добро, баш га прца то што нема уши. И сад пази сцену- Звонко пева ЛЕГОЛАС, МРКИ ЛЕГОЛАС, Саурон онако глув пао у транс и пева ЛАДИ ЛАДИ ЛОМ, ОНА ПРАВИ ЛОМ у Г дуру, Звонко схвати да је тренутак дошао и шаље свог вјерног дворфа Јанику Балажа званог Балин који улеће у Пламен планину и скаче бомбу у лаву са прстеном. Прича се да је Звонко после полудео од палантира Сарумановог и навук'о се на ателас, али је непотврђено- натписи на икавици још нису дешифровани.

PRSTEN NE MO ŽE DA SE TOPI!

Kako bre nemere!?
Odnesem ga kod Ljubise livca, sve ce da pretopi...

A koje su dimenzije ?

A koje su dimenzije ?

Cist bakar, nema dimenzije...

potplatijo bih orke da ga sami bace u mordor

Oblijeto bih oko Deneris i tražio joj pičke svaki dan, dosađivo bih joj i onda kad bi mi dala, jebo bi je dobro da opet mi da. Kasnije kad bi se primila na mene i kad bi mi stavljala noge u lavor onda bih je pitao da mi pozajmi zmajeve i neokaljane. Neokaljeni bi pravili diverziju ispred kapije kao Aragon, a sa zmajevima bi pokušao da se ubacim u mordor. Mislim da nazguli nisu nešto jebeniji od zmajeva.

И сад пази сцену- Звонко пева ЛЕГОЛАС, МРКИ ЛЕГОЛАС, Саурон онако глув пао у транс и пева ЛАДИ ЛАДИ ЛОМ, ОНА ПРАВИ ЛОМ у Г дуру

КОМА!1 Ево сад слушам песму, риплеј риплеј риплеј форевр!1