Prijava

Откако су уведене популарне, тј. од пре пар дана, брат брату сам једно 10 пута видео нешто на овај фазон:

Добар мајсторе хехехе ево убацих те у популарне. +++

Опааааа, и ти знаш да га залемиш, ево плусара за популарне. +*

И тако даље, и тако даље. Јуче су модови убацили новине у информације (читај-забране), па предлажем да ово буде још једна, кажњива банџијем, кол'ко год малим. Разлог? Геј је. Као да ти неко тура под нос ово: http://www.youtube.com/watch?v=y5jmW4LJFLE - ја теби утерао дефку у популарне, а ти како оћеш, хехе. Ето.

Zažto udaraš na same temelje organizacije komentatorske sekte

Iako sam član prozvane sekte, podržavam predlog.

Dozvoliti komentar tipa:

Istero ti je iz popularnih! OPAAAA

Kad defka ima razliku plus 21, i ti joj krkneš minus.

да се укину популарне, одабране ничему не служе онда. Или да се укину одабране. То двоје не иду заједно, нешто је безкорисно :)
Али стати на пут таквим коментарима. За

Ne vidim razlog zašto bi se zabranjivali ikakvi komentari. Neka ljudi komentarišu šta hoće.

Meni danas defka pola dana stagnira sa ocenama 17:1 i kad je ušla u popularne od strane večermje ture čitača i pratioca, 3 puta su je minusi izbacivali. Znači šta? Posrani hejteri (U USTA IH JEBEM GADNA) dežuraju na popularnim.
Kako se protiv tog boriti? Koga boli kurac za komentare više? To isto rade i na četu. I šta onda? Ukinuti čet? Daj se bre opustite malo...

Ја од 15 оценна по дефиницији не мрдам! Капирам да су превише СРАЊЕ па људе мрзи да рокну минус! Није да се жалим ал оно, сваки дан се неко жали на слабу ЧИТАНОСССС!

Укинеш популарне и ћао.

a Mićko, đe si ti u svemu tome?

Imao sam sreće da na zadnja 2 takmičenja dolazim do finala, u proseku po 5 definivija po takmičenju nači 10 i sve su ušle u popularne narod se iscima da čita tada i vodi se logikom ko ja da se svaka takmičarska plusira a posle glasaj kako valja da nije toga možda bi navlačio svim silama da mi svaka ulazi u popularne kad je već sistem omogućio, ovako sam samo par njih.KOGA BOLI KURAC VIŠE BRE KO ŠTA UTERUJE U POPULARNE I KO ŠTA KOMENTARIŠE I NAVLAČI, DAJTE ŽIVITE MALO. Pomerite lenjo dupe i napišite nešto umesto što serete i kukate (ko god to radi) ja javno obećavam da ću svakom kome zafali plus za popularne da dam jer sam tako u mogućnostima nek samo pošalje pvt. Ajd više u kurac

Зато склонити популарне са насловне да ја и неки људи не бисмо злоупотребљавали то.

Svejdno, a sto da se zabrani, koga boli kurac dal je u popularnim. Ali ovim popularnim ste obesmislili odabrane, i ispada bolje da si u popularnim nego u odabranim. A druga stvar je sto i sa ovim popularnim novajlije mogu da ga duvaju a uvek ce se isti autori vrteti u popularnim - eto ja nisam nesto ekstra poznat autor al opet sam dovolkno dugo tu da bi mi da pisem redovno skoro svaka isla u popularne. Plus sto se otvaraju vrata za malverzacije sto je bilo i za defku dana, mada iskreno verujem da i ako se to radi da je mali broj autora. Meni ne smetaju popularne niti bilo sta jer i onako samo povremeno napisem ponesto (da sam hteo i da mi je cilj za ovo vreme sam mogao imati 700 def i biti u prvih 100 al koga boli kurac) nego sam kazem sta mi se ne svidja.

Meni više ide na kurac kad napišu "prvi" na odabranoj definiciji/posteru/reakciji koga boli kurac klasičana spemčina za koju treba davati bar tri dana odmora

uvek ce se isti autori vrteti u popularnim

E to.

Slažem se totalno da su gej komentari, ja bih zabranila, ali nešto osećam stravičan bol u preponama prema svemu tome.

Oftopik, nema ništa od promene avatara, a? Vidim na profilu ti sad ništa ne piše, kontam to Brus izmenio, ali sad ti ne možeš da vratiš, a da pitaš njega da ti stavi sliku koju hoćeš, pa da držiš narednih n godina? :)

Ја мислим да такав коментар може више да одмогне него да помогне. Увијек се нађе неко да ти баш због тога шибне минус, из чисте пакости, невезано за квалитет дефиниције. Не треба забрањивати, таман видиш ко воли да пише такве глупости и да се лиже са ауторима. Ха ја, брате мили. Толико од мене на ову тему, будите ми добри.

imate na važnim obaveštenjima kaznenu politiku, za one koje mrzi da traže (dakle, većinu) evo link: http://vukajlija.com/forum/teme/2488-vazna-obavestenja?strana=2#post_2478165

Ma kakav ban, pa on je svejedno izreklamirao, boli ga uvo za 3 dana bana. Pa je li tako? Posle se zaboravi na ban a defka , poster ili reakcija nakupila ocjene i onda lagano u odabrane.
Dignite kriterijume, stavite brišemo defke, postere i reakcije ako vidimo neki vid reklame u toku 24h, posle opušteno. Mene iskreno zaboli šta ti ljudi rade, samo kažem.

Meni smeta što je praksa da čim defka uđe u popularne popase minus u roku od odmah. Po pet puta ulazi i izlazi iz popularnih u zavisnosti koliko hejtera snajperiše popularne. Idiotizam.

Za komentare je nebitno, neka priča ko šta hoće meni je svejedno mada i taj komentar navedeni kao da mami nekoga da je IŠĆERA IZ POPULARNIH OPAAA. tako da nisam siguran koliko pomaže.

Pa briše se takav komentar, neće ostati tu da i dalje reklamira ili link na forumu, četu, bilo gdje.