Prijava

Е овако. Стварно ми нису јасни ови цитати и коментари неких небитних људи о сајту на дну странице. Није да ми нешто сметају али и који ће курац?

Пошто контам да нешто ипак мора да стоји на дну, предлажем да се те глупости замене с нечим квалитетним и духовитим, тј. Жајковим вицевима. Да не објашњавам много, свако ко је имао ту привилегију да прочита неки од излива хумора овог младог аутора, зна о чему причам.

Наравно, Жајк би могао да уређује сам дно странице и да убацује неке нове провале, итд.

ЈЕБЕ МИ СЕ МНОГО ЗА МИШЉЕЊЕ МАЈСИТИФОРУМА, ДАЈТЕ ЖАЈКА!

prepodrzavam
zhajk je jebeni bog i zasluzan je za mnoge moje momente smeha do suza,cak i kacam bil u kanalu

Prijedor, ne prijedlog.

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma! Ščuo!?!

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma! Ščuo!?!

Deda Mraz deli poklone na ulici i medјu okupljenim ljudima bio i Ciga. Pita Deda Mraz:
- Ko hoće auto?
Ciga kaže:
- Ja ću.
Pita dalje:
- Ko hoće zlato?
Ciga se opet javlja.
- Ko hoće računar?
Ciga:
- Ja ću.
Deda Mraz, već iznerviran, drekne:
- Ko hoće batina?
Ciga kaže:
- De ljudi, uzmite nešto i vi, ne samo ja

ШТА 'Ш САД, А?

"Da. Definitivno dobra fora, svaka čast onom koji je smišljaše. Respect Самхаин."
MyCity Forum | 21.Avgust 2079.

ШТА 'Ш САД, А?

Ma samo da kažem da Žajka znam. Lično! On mora u vr' strane.

ZA A MOGO BI KAIZEN DA NABUDZI I LINK KA NJEGOVIM NAJNOVIJIM KOMENTARIMA I POSTOVIMA NA DNU STRANICE

Kada Žajk napiše vic, ja se od srca nasmejem, YOLO!

ДА, ДА, НА ВРХ. И ТАЈ ЛИНК ЈЕ ДОБРА ИДЕЈА, МАДА БИ ВАЉАЛО ДА ИЗЛАЗИ У ОБАВЕШТЕЊИМА К'О НА ФЕЈСУ. ТО ЈЕ НЕКО РАНИЈЕ ПРЕДЛАГАО, САД ПОСТОЈИ ДОБАР РАЗЛОГ ДА СЕ ОСТВАРИ.

Šta Šana kaže o ovome

Нека уместо реклама излазе слике Жајкових тикета квота 3 уплата 150!

e a ima neka rima
tako nesto ide ima 4 reci a zadnja je SVUDA
xxx xxx xxx SVUDA

DA DA DA
BILO KUDA ** (E SAD NE ZNAM KO) SVUDA

EVO VAMA JEDAN SUNĐER BOB KARTON!

Šta Šana kaže o ovome

Отвара му пут ка њеној "Црној Африци"..
Иначе ко не зна, тако Шана тепа својој мачкици.

Могао је Каизен да врати белу Вукајлију, и уместо рандом дефки да качи рандом Жајкове постове и коментаре, а са десне стране да буде одрађено ко на тњитеру и само Жајкове одвале шчета.