Prijava

treba da psotoji tema za misli
eto

EDIT:

ovaj edit je noviji od drugog edita tamo
necu da postujem dodatno da ne trosim mesto

zapisacu nesto posle

EDIT:

evoipak ovde

znaci danas
tri sata covek moze da sedi i da gleda u drvo
i drvo nece nigde da ode

Мислим да би за многе овде било погубно да мисле.

pogotovo kace navarim misli mojim mozgom teku havaricnom brzinom,zilion razlicitih u sekundi,sta mislis kako sam napisao malog kera

Misli si smjestio u podforum komšiluk. Zašto?

Dobra tema, neka ljudi pisu random misli koje im padaju na pamet.

tri sata moze drvo da gleda u coveka.

i nakon ta tri sata covjek ode, tek tako.

picka.

Dobićeš masu citat-tatic
MISLIM, ZNAČI NEMOGU DA ME SMISLE
MISLIM DAKLE POSTOJIM
KAD DUŠA ZAPIŠTI, MISAO JE KRIVA
očekuj Andrića i Selimovića u velikim količinama.

Ja mislim nešto tužno, ali jebi ga, nije ovo to tema za to, kapiram da sam navaren bar koliko i ti.

nema veza brate
sve misli su dobrodosle
to je i poenta teme
sve da se spoji

hahhaah al si razbiven u stihovima brate daj malo toga hahahahah

A šta je sa ostalim temama? Da li i tamo da prenesmo neke misli?

Jebite se, sacam i ja TAMAN!
Kad staneš uz put i dobro ga pogledaš, shvatit ćeš da je isti put i prema gore i prema dole.

ja mislim da ću sada da idem da spavam... a možda i neću, mogla bi da uzmem i čitam knjigu malo... a možda i oću, oću sutra ranije da ustanem, pa da nastavim da sklapam puzle... jebeno obožavam puzle! mogla bih samo to da radim... a imam baš super puzle, baš neka lepa slika, neki zalazak sunca, neki potočići, patkice, klibica, neki kinkejd nasliko... mada ne smem mnogo brzo da ih složim, šta ću posle da radim... a moram da počnem i da gledam šta da uzmem budućem kumčetu za krštenje.. mora kuma da se isprsi, al jbg para nema.... kolko god da sam srećna što ću da krstim ovog malog, opet brate de mene dađoše da im krstim dete, em sam švorc, em imam poguban uticaj na decu, kad sam se sa ovim malim jednom klackala, krenula sam kao iz zajebancije baš jako da treskam klackalicu (jer smo drugarica i ja obožavale da radimo to kad smo bile male), i u jednom trenutku skontam da je on dečak i da tako mogu da mu sjebem jaja... posle sam ja skontala zašto smo drugarica i ja volele tako da treskamo.. deca, jbg... odoh ja predaleko u mislim, bolje mi da ne razmišljam, odma krene train of thoughts i zaboravim o čemu sam počela da mislim... možda bolje da ipak legnem da spavam.. al prvo ću da ispušim pljugu... jao moram i šminku da skinem, jebala me ona... ne bih se ni šminkala da nisam morala sa drugaricama da izlazim, pa kao ajd da se upristojim... mada ne znam koj moj se šminkam, ko da će neko da me gleda, a i da me gleda zabole me, ja imam mog čoeka... pu jebote, vid kolko sati... jebalo me razmišljanje da me jebalo...

kvaljarela, kako dobro prezime.

koji kurac vise reklamiraju abraxusa u dnu stranice, jebo ga toalet papir

Генерално у Италији има готивних имена и презимена. Артемио Франки. Ђанлука Паљука. Перуци, заборавио сам му име. Увек ми је било занимљиво како неке синтагме и изрази посебно добро звуче. Неподношљива лакоћа постојања. Рамон Санчез Писхуан. Превише времена трошим на праћење фудбала. Превише се трудим да будем духовит, поготово на интернету. Верујем да и остали мушкарци понекад гледају у свој курац у ерекцији и диве му се. Јадне су ми ове мисли, јер цензуришем оне стварно битне. Доста размишљања за вечерас, идем да играм хекс.

Е, онај Валдемаров пост са пивом и бананама је савршен за ову тему.

paljuka. pa-lju-ka. zvuci bolje nego lo-li-ta. laplasove transformacije su kul. ojler je bio kul. treba da nadjem posao.

danijel levi je engleski maminjo

da l sad kod engleza pada kisa?