Prijava

Priča kako Leonardo DiKaprio zaslužuje Oskara. Sama nagrada Oskar.

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/556019_844974292186716_459917244_n.jpg

Avatar je dobio 3 Oskara, a ja ga nisam odgledao a krenuo sam bio no bijah spriječen, uglavnom, prvo su ljudi oduševljeni bili njim da bih posle iz raznih izvora čuo da je to obična priča predstavljena u novoj tehnici. Kao prvi film u boji kad se pojavio. Ili tonski. Toliko o Oskaru.

E da, nadam se da će da dobije Oskara pa da počne da snima sranje filmove i da mu svake godine daju po jednog. Penali jedni.

Jebote ka da će bolje da glumi ako dobije Oskara. Siguran sam da ga boli kurac za tu dildoliku nagradu.

Mšeo, bome jaki bolovi kad su ti trebala tri posta.

http://sport.blic.rs/Ostali-sportovi/Zimski-sportovi/248039/Ko-je-zabranio-da-se-kliza-dusom-Ruse-razbesnele-niske-ocene-Amerikancu

Na kraju... Na kraju ljubiteljima umetničkog klizanja ostaje samo da se sa setom sećaju slavnih dana ovog sporta, kada je umetnička duša na ledu bila važnija od zanatske. Za oni koji su tad više uživali nego sad, evo jednog od mnogih mogućih podsećanja.

...

Meso, bez uvrede, ali mislim da si ti lik koji je najviše puta pomenuo reč Oskar na ovom sajtu.

To su me iznervirali ovi s interneta, ne Vukajlije, ovi naši su počeli s tim da mi idu na kurac nekolko dana uoči Oskara. :)

Bayern Munich 1 - 1 Arsenal

Pogledaj tv rejtinge Lige Sampiona pa ces videti koliko ljudi zapravo boli kurac.

##PAŽNJA##
Opklada sa autorom ja sam rasan:
Ukoliko Zvezda osvoji titulu u JSL u sezoni 2013/2014 nosim grb Zvezde na avataru 10 dana od dana kada se sazna ko je šampion, a obrnuto radi rasni ako PFC osvoji tutulu.

##PAŽNJA##
Opklada sa autorom pakao juga:
Ukoliko Zvezda osvoji titulu u JSL u sezoni 2013/2014 pakao nosi grb Zvezde na avataru 10 dana od dana kada se sazna ko je šampion, a obrnuto radim ja ako PFC osvoji tutulu.

I ovo im stoji na profil. Aaa doktore daj mi bocu u muricu, previše me isti boli!

Mene, olaniče.
Retko dobra tema na forumu osim kad Jebač počne da smara

Pregenijalna tema. hahaahha