Prijava

Prosto: staviti npr. 500 ili 1000 karaktera ili već koliko i toeto.
Uzmu ljudi pa se istovaraju nenormalno, bukvalno zatrpaju definiciju (ili dr. sadržaj) iz raznoraznih pobuda: radi samog istovaranja ili kurčenja koje je umotano u edukativne tirade bez drugog smisla do samopromocije.
A i šta ima da se piše esej u komentaru? Ako imaš nešto konkretno, napiši jezgrovito, ako je zezanje, opet uglavnom i ide u nekoliko reči.
Šta velite, m?

Да се укину коментари скроз.

da se ukinu definicije, a ostave komentari.

EDIT: a jesam vickast postao, u picku materinu..

OK, polako konvergiramo ka rešenju. Idemo dalje: da se ipak, teška srca, ostave definicije.
Čak, da se ostave komentari i.. voila: ograniče komentari!

Javili se četer i forumaš

na nekih, recimo, 500-1000 karaktera?

da se ukine forum. ovo je sait za definisanje

pih kakvi ste. sve bi nesto da ogranicavate.

Cokula, najbolje da se ti sam ukineš.

jos bolje: dati izbor rijeci za komentare. 1-2 rijeci.

IZABERITE KOMENTAR:

a) odlicna
b)moze plus
c)strajizam
d)govno
e)cestitke!

Каци већ отворио тему да не отварам посебну предложићу овде! Да се смањи пауза између прављења реакција, лепо би било и да се уведу коментари и за постере и реакције! Бројеви за странице да се ставе и на врху стране да не морам да скролам скроз доле да би променио! Кајзен дуведе претрагу и за реакције и постере, ако је у могућности претрагу према слици или гифу! Можда се сетим још па ћу дупишем касније!

Каци већ отворио тему да не отварам посебну предложићу овде! Да се смањи пауза између прављења реакција, лепо би било и да се уведу коментари и за постере и реакције! Бројеви за странице да се ставе и на врху стране да не морам да скролам скроз доле да би променио! Кајзен дуведе претрагу и за реакције и постере, ако је у могућности претрагу према слици или гифу! Можда се сетим још па ћу дупишем касније!

ja dobio pehar i prdi mi guzica za reakcije. da se stopira pravljenje novih reakcija!

To sa praćenjem komentara na posterima i definicijama će, cenim, biti regulisano uskoro (dakle < 2 god).

da se ukinu redovi u posti...

Sanitarni čvor
da se ukinu redovi u posti...

hahahah, evo nesto konstruktivno

Нема, људи од ових приједлога ништа, макар и конструктивни били...

ma kajzena boli kurac... tuzno ali istinito... beda brate...

КОМЕНТАРИ И С ДЕФИНИДЗИЈА И С РЕАГЦИЈА И С ПОСТЕРА НА ЈЕДНО МЕСТО!!!
ШИПКЕРИ ЕТНИКЕ!!!!!!!!111

NEMOJ DA ME LIŠAVAŠ MOJE GRAĐANSKE SLOBODE!!!