Prijava

Набијем вам такмичење на пенис. Толико.

E, koji si Vejv ovde...

Šta imaš protiv Vejva?
EDIT: :))

Ako kojekakvi paninari budu kmečali

Ја морам још једном да извадим ГАРГИЈУ из торбе па банујте ако хоћете!!!1

Šta imaš protiv Vejva?

ništa efikasno očigledno...

Ako kojekakvi paninari budu kmečali

Da si ovo napisao tokom takmičenja, verujem da bi dobio još koji poen. Prepoznaje se hejt, onaj nebrušeni. I nepotrebni. Nisam u toku, možda si isprovociran, ali se tako ne reaguje.

ništa efikasno očigledno...

и још једаред, нећу више ни да је враћам у торбу :)

Шта је бре ово, нессс није победијо? :)

Još jednom se pokazalo da je najlakše i najinteresantnije posrati se na nešto iz dubine debelog creva.
Puno kvalitetnih i nadasve iskrenih definicija još nisam bio pročitao za samo par dana. Čestitam Luksu, iako ova finalna mu nije bila najbolja, ali ona iz drugog kola sigurno najača iz celog takmičenja, tako da je titula zaslužena. Pseto88 je bio moj favorit, u sva tri kola konstantno je bio odličan. Kurajber tek u finalu oplodio...
Sve u svemu, mrzite nekog i neka neko mrzi vas.

danas i sinoc nisam bio tu... sinoc bio, al pijan, a sad samo sto doso skursa, tako da vidim osvojih ja drugo mesto ni kriv ni duzan :)

zahvaljujem svima koji su glasali za mene, posebno onima koji su mi dali 10 boda. bravo!

oni sto nisu, znajte ne mrzim vas puno, ali pamtim ko slon, a uz to sam moderator. cisto da znate da pazljivije citate u buduce. zelim vam sve najbolje, sa posebnim zeljama da malo popravite ukus.

sve vas voli vasa prva pratilja, mwa

ozbiljno, skroz sam zadovoljan takmicenjem, i cestitam svima sto su ucestvovali, drago mi je da ipak i dalje odavde ima da se izvuce kvalitet. ovo sad iskreno, ne zajebavam se.

posebne cestitke luksu, :*

Eto i prozivke. Pametan je Luks, zna čitat između redova. Čestitke i od mene.

ХВАЛА АУТОРУ СРЕТСАМ КОЈИ ЦЕНИ КВАЛИТЕТ :)

Čestitke Luksu na osvajanju kupa i Brusu na organizaciji. Odlično takmičenje, odlične definicije. Svaka čast svima!