Prijava

dećeš jebote.Oćeš se banuješ.

лол јеботе асе избаговало

лол јеботе асе избаговало

A kako da skinem klip sa jtuba?

Odeš na yt pa desnim klikom klikneš na naziv nekog videa , pa pritisneš opciju "Copy link location" i onda opet desnim klikom klikneš na komentar i pritisneš opciju "Paste".Pravo čudo da još neko to ne zna.

NAJBOLJI POST NA FORUMU

E I ČIKA BOLJO MENI DAS ZAHVALIŠ ŠTO MOŽ OPET NA FORUM

Šteta da ovakav talenat ne može da postuje

Jao Dušane jebem te radoznala.

Kakvi ste dušmani opet ga spustili pa sačekajte da otvori temu smešne slike smorio onaj jekavski naziv :)

Дајте нам чика бољу.

Tražim neki video nigdje ne mogu da ga nađem, smiješan je baš..Ko neka dva Crnogorca u zatvoru smišljaju kako da pobjegnu i jedan predloži "Aj ja ću se ispišat kroz prozor a ti se spuštaj niz moj mlaz dolje".Je li nekom poznato?Znam da sam se pošteno ismijo kakve su budale u pitanju..

Koliko para zaradjuju ovi jutuberi? Onaj mudja i ti takvi, baka prase, ne znam ko je popularan.

Bas me zanima, jer vidim ima ih svuda, neki sponzoti igrica, svega i svacega. Plis jutum sto im placa. Ima li tu ozbiljne kinte?

Cika bulja hahahaha

Mudja mesecno zaradi oko 5k evra

Па де нема озбиљне кинте хааха

Pa kontao sam da je ozbiljna kinta, al ako je 5k evra stvarno, pa lol.

Pricas ti Mudju, on ima preko milion suba, glupo bi bilo da zarađuje manje. Nije mi jasno ovi koji imaju tipa izmedju 30k i 300k jer ih ima pun kurac, a bas se cimaju i to im je full time job, koliko li oni zarađuju

Pa ko zna šta se tu gleda. Vidim da imaju pun kurac nekih sponzora.

Smišljaš novi biznis?