Prijava

Čini mi se da se popularne definicije menjaju previše sporo, pa onda imamo situaciju da neka definicija sedi na prvoj strani ceo dan i ne silazi odatle dok po ocenama ne nadmaši odabrane (izuzetak je kad su takmičenja, pa se ocenjuje više nego u normalnim uslovima).

Šta mislite o tome da se preuredi algoritam za popularne tako da u slučaju da X sati nema nijedne sa +20 stavi u popularne trenutno najbolje ocenjenu za taj dan?

Inače, sreo sam Kaizena malopre kad sam prolazio pored bolnice, pominje nešto urologa i žali se da ga ceo sajt zajebava što ima zdravsteve probleme, tako da bi bilo lepo da mu ne stajete na muku i podsećate ga na to.

Čitaj(te) najnovije ako vam se ove sporo menjaju.

Hehe, algoritam, hehe.

A možda samo treba da pišemo bolje defke...

EDIT: I da, obavezno da su krateži da se garantuje ulaz u popularne.

e, gile, predlazem ja ovo i penjem se kajzenu na glavu odavno da uradi na ovaj nacin, ali kajzena boli kurac opaaaaaaa

sve sam mu predlozio kako da to fino udesava u odnosu na koliko definicija izlazi i koliko se glasa za njih, nikad da ne bude fiksna granica, ali ponavljam kajzena boli kurac opaaaaaaa

na kraju cu da uzmem i da napravim srpski reddit gde ce ljudi moci da kace sta im volja i da glasaju, samo da mu pokazem kako radi.

da napravim srpski reddit

:celt: Jer zašto?
:svi u glas: Jer kajzena boli kurac opaaaaaaa!

Одабране су ионако слабо оцењиване, нема потребе за тим.

Imam osjećaj da će u Bosni da izbije građanski rat oko ovoga.

EDIT: Sređujem ubacivanja defki u popularne (pvt; gej i manijaci stop) - preuzeto iz mog opisa profila

Овај систем је курац, доказано у пракси. Треба да буде 10 у плусу иде у популарне, ту је три сата максимално и ћаооо ћааааооо-швецка здрааво

Овако долазе само ова баљезгања са такмичења, страјизми и остала гофна, ГОФНА КАД КАЖЕМ! Шалим се, нису гофна, ал може то и боље.

I ovo što enemi kaže, ako defka uđe u popularne poslije 22h od objavljivanja skupiće kol'ko? 5-6 pluseva i doviđenja.
Bolje da defke upadaju tamo po 3-4 sata al' kad uđe da odma ide na vrh liste, bez obzira kad je objavljena.

Realno, najviše glasova defka skupi u prvih 5-6 sati bivstvovanja međ popularnima

poslednja potuka kajzenu:

ocemo li?

ne valja ti ova prica za biranje popularnih, mnogo sporo izlaze i samo izlaze kad ima puno ljudi na sajtu. dobre definicije, koje su postavljene kad malo ljudi ima prodju nezapazeno, sto nije kul.

imam algoritam koji izbacuje npr:

7:0 pa na gore
12:1 pa na gore
16:2 pa na gore
20:3 pa na gore
24:4 pa na gore
posle moze +20...

ako ne verujes u matematiku (ili je komplikovano za odraditi) ovo su fiksne vrednosti koje mozes da stavis, u zavisnosti od broja minusa da izlazi.
mogu da ti pokazem kako da preracunas ove vrednosti, al mozda je najkulje sam server da ih racuna, nije to neki veliki poso za 100ak novih stvari. tako mozes promenom samo jednog parametra da podesavas strogocu (recimo da uvek imas vise od 20 iz prethodna 24h, pa kako koja ispada, tako snizis lestvicu da upadne neka ako su glupe. ili podizes ako ima mnogo)

e sad, novina je i da moze nesto da ispadne sa liste, ako upadne, pa pocne da kupi minuse.

algoritam za nove:

izracunaj konfidens za 85%;
ako konfidens > 0.9 idi na popularne.

za popularne;
izracunaj konfidens za 85%;
ako konfidens < 0.85 skloni iz popularnih.

neodgovorena :)

na kraju cu da uzmem i da napravim srpski reddit gde ce ljudi moci da kace sta im volja i da glasaju, samo da mu pokazem kako radi.

Подршка и за ово.

Ни ја ти не би одговорио на то.

ne veruju ljudi u matematiku i to je :)

Oćeš da mu ja pošaljem mejl? Meni odgarao na svakave nebuloze.

necu

Sranje ti algoritam