Prijava

Jel mislite da bi bilo koristi da se uvedu notifikacije na vukajliji? ono u fazonu stavis @Lutak iskrivljenog L i meni iskoci negde gore levo/desno na stranici sta god da posmatram da sam negde tagovan?

naravno, trebala bi da mogu da postoje i ogranicenja, da mozes da blokiras nekog da te ne spemuje itd, to bi se vremenom resilo

pitam, da li mislite da bi bilo koristi, i da li ima preke potrebe za tim?

Uvedite lajk dugme i ukinite minuse

Pa ono, bila bi to na neki način fejsbukizacija, al nikakve štete ne bi bilo od toga. Možda bi doprinelo većoj aktivnosti ljudi, jer neko tebe ispljuje negde na forumu ili na nekom komentaru, i ti, šta, ne znaš, i ne odreaguješ, i ne zapodene se onda rasprava iz koje se svaka stranka povuče sa pametnim naukom da vredi poštovati tuđe mišljenje i saslušati tuđe argumente.

Nisam razumio, soso.. Jel to nešto za forum ili defke ?

Naravno.
Kad se Kajzen pojavi onlajn da dođe notifikacija. Dođe mi neke pare... I kad Kostić dobije menstruaciju da dođe notifikacija. Bude mnogo ljut, ne želim da me banuje.
I kad neko pljue tvoj nik na četu da dođe notifikacija. I sise isto, mislim kad se pojave na četu. Toe to. Onako za prvu ruku.

sunshine

Nisam razumio, soso.. Jel to nešto za forum ili defke ?

gde god da se pise, iskoci ti link na to gde je to napisano

Предлагао сам ја негде... Одговорили су ми да то не може јер нећете да правите фејсбук од вукајлије..

Ma neee, ko još da piše te nikove, čudno je to obraćanje nekome tako. To se baš retko radi ovde, imamo one citate i Tacita. @Ti si blagoizvoleo reći u malopređašnjem obraćanju meni u vezi onoga što napisah, i sve tako... Pa kako.

Bolje uvedite heštegove nego što se ovako glupirate. #jajebem #preldžijstvo #državaduradinešto #kaizenabolikurac

To i ako se uvede neće raditi.
Mene ionako zovu Rade, tebe Sos, Bačje, Elek, Smorka, Džoni, Dušan, Vald, Reme, Agilares, Cik, Manča, Tamara...

Niko ni ne piše pune nikove, kako onda da stižu notifikacije?

Ако неко у историји вукајлије напише Oghma Infinium онда ово можда и има смисла, овако јок.

Niko ni ne piše pune nikove, kako onda da stižu notifikacije?

Paaaa, linkuješ broj autora, ko u logoru, ili kao da smo Buldozi iz stripa o Paji Patku. Eto ja sam 11065.
http://vukajlija.com/recnik/autori/11065

Agilares

Agi...

fixed!

smislilo bi se, npr stavis @http://vukajlija.com/recnik/autori/262746 i vukajila bude pametna, i napravi link u kome pise samo tvoje ime, a tebi rade iskoci da imas nesto da pogledas, da te spominju, ti kliknes, kad ono link na post gde si tagovan