Prijava

zvuči zanimljivo, a promene uvek podržavam.
Obožavam onaj osećaj kad vidim nešto novo i pomislim ŠKK

Lutak iskrivljenog L
smislilo bi se, npr stavis @http://vukajlija.com/recnik/autori/262746 i vukajila bude pametna, i napravi link u kome pise samo tvoje ime, a tebi rade iskoci da imas nesto da pogledas, da te spominju, ti kliknes, kad ono link na post gde si tagovan

Ovo menja stvar iz korena, i podržao bih samo zbog toga da lakše pratim IT teme ako nekom treba pomoć.

U ovom slučaju, da slažem se.

@nesss duboko ugazio u zamku potrošačkog društva, on bi stimulaciju, bez uzbuđenja ne vidi smisao

Ne, ne i ne! Desiće se da će ljudi postati zavisni od tih notifikacija, i loše će im biti ako ih niko ne taguje pola sata. Eto ,@Radijacija je već našao svoju korisnost ovde, on zna da će biti tražen.
#kaizenepomagaj

слажем се с марципаном.

Ako kaizenu treba 4 godine da ubaci novi podforum, za ovo ce mu trebati 2512 godina,nakon sto preboli kurcobolju.

Desiće se da će ljudi postati zavisni od tih notifikacija, i loše će im biti ako ih niko ne taguje pola sata.

Јесте, сујета, као кад немаш нотификација на Фејсбуку - мене нико не волиииии, буаааааа...

I uz te notifikacije bi valjalo da se dobiju i odgovarajući emotikoni. Umesto

мене нико не волиииии, буаааааа...

samo ":'("
Sve ovo za @Valdemar, ali i za ostale, nego da naglasim da bih bila sigurna da je neko pročitao moj post, jer do ovih notifikacija niko nije imao običaj da pogleda temu u kojoj je učestvovao, naročito dok je još aktivna.

:)

@Kaizen

zašto te boli kurac?

I uz te notifikacije bi valjalo da se dobiju i odgovarajući emotikoni. Umesto
мене нико не волиииии, буаааааа...
samo ":'("

S tim emotikonima polako se ide ka kinezizaciji 悲
A da, inače niko posle ne proveri temu na kojima je pisao, to si u pravu 微笑

I ja odem na cet i ispamjem linkom do necijeg imena, i ovaj dobije pun kurac notifikacija...

NE

Pratim ja temu ali smatram da nemam ništa više pametno da napišem jebi ga.

Sos troldžija hehehe jes' mali jeben.

Kajtezzz

I ja odem na cet i ispamjem linkom do necijeg imena, i ovaj dobije pun kurac notifikacija...

od ovoga se moze lako zastititi

Može, šta fali.

Ja mislim da ukoliko bi se to uvelo, trebalo bi ga dozvoliti samo na komentarima i na forumu. Na četu bi bilo glupo jer taj oblik zaštite bezveze obzirom da ima smarača koji se poslije duže sesije smaranja sjete reći nešto pametno ljudima (tipa ja).
Jedino eto da se napravi nešto da jednog čo'eka mo'š tagovati npr. samo jednom u toku izvjesnog broja minuta.

U svakom slučaju, podržavam iako ne planiram da aktivnije sudjelujem na forumu u budućnosti.

EDIT: Praštajte što post zvuči očajno, spava mi se a još nemam cigara e'o već 2h. Laku noć.

Јок, скроз непотребно.

Mislim da ne bi bilo loše da se uvedu notifikacije za komentare na definicije, postere i reakcije, a što se tiče foruma da se stavi reply dugme i onda stižu notifikacije da je neko odgovorio.

@Kaizen #штодане
#вукајлија #суммер #фун #парту #цоцтаилс #гирлс #цохиба