Prijava

Pfff Betoligar dao gol na Obilicevom stadionu, da li Obilicu ili Radu, ne secam se tacno... Uklizao..

Misdongard Betonligar, čovek kog nikad nisam video ni na klupi za rezerve. Lik došao iz Čada, sve ti jebem, tamo ni patike nemaju, a kamoli fizičko-tehničku potkovanost.

Играо је он нешто на почетку, сећам се да је једном против Воше промашио зицер за победу.

Sasa Zoric

U svom najbolje izdanju...

бвдлга, је л' ово кад смо тукли Милиционар у последњем колу за титулу? Памтим ову сцену хахах

TRAJKOVIĆ, USPEO JE DA IZGUBI LOPTU PROTIV BAZEL POSLE ČEGA SMO PRIMILI GOL

Трајко је био добар фудбалер. Дошао је из Земуна, мислим, и то као званично најбољи играч лиге. Блистао је у једном дербију, одиграо меч-два за репрезентацију. Јбг, ја мислим да је он био сасвим добар, само су га ротирали превише па се изгубио.

Ahahahaha, oplakao sam Bronovickog, kakva lobanja, jbt.

АЛИ ОБРИЋ ХАХАХ КАКВА ЛОБАЊА, ЉУДИ, ШТА ЈЕ ОНО

Nikolas Asprogenis

Došao da studira, slučajno postao golman Partizana

http://www.alo.rs/resources/img/07-02-2013/single_news/314262-27.jpg

Какве све њушке нису прошле кроз наш фудбал...

isah koliko god da nije znao je igračina za 95 posto fudbalera koji su igrali u zvezdi u poslednjih 7-8 godina. A i igrao je defanzivnog veznog tako da nije ni trebalo da daje golove. Lukas je isto izgarao na svakoj tekmi i dosta je solidno radio gatuzovski posao. Samo mu otkriše da mu je srce u kurcu.

ne znam. Oni meni nisu za ovu temu.

dok ona glava od nenada kovačevića jeste. Bio je duplo gori od svih ovih. Mada pitanje je da li je i njega fer mešati sa ovima. U stvari, nadimak mu je bio Piksi, definitivno je za ovu temu.

Jedan vukajlijaš ima dres čadikovskog. Sličnih su fudbalskih kvaliteta lolo

http://www.beta.rs/ftp/slikeS/bojan-pavlovic-golm.jpg

Ne znam da li sam video ovde još jednog bisera zvezdine golmanske škole

I pobednik Mohamed Isah, koji je igrao na bar 50 utakmica i dao možda jedan gol.

Koliko ja znam on je u Zvezdi igrao zadnjeg veznog i prilično dobro je to radio.