Prijava

ZOFRI BRAT JEBAO LITVANCE JER MU DULE TAKO REKO!

Elem ,koji ste na fantaziju,tj koliko bodova imate?

@ gvozdenovic Nije bukvalno al ga rotira na mesto PF/C, Bler skoro da nije ni igrao ove sezone...u PO je u nekim tekmama vise pokazao od Splitera bez obzira sto je pf i ima skoro isto minuta odigranih kao on...4. igrac po plati/ PSz u SA :) Batum vec 4 sezone sije u Portlandu i vrhunski igra cak i dok je Walas bio tamo a i prosle su ostali bez PO jer se Aldridz sjebao...Seraphin daje oko 10p po tekmi i on i Mahimi bi odradili dobar posao da su se nasli kojim slucajem na prvenstvu. Kad je Francuska u punom sastavu i sa Parkerom ne moze se reci da su Spanci bas najbolja ekipa...tu su negde...

@gazimudo nisam ni proveravao

Španci su ubedljivo najjača ekipa u Evropi u ovom trenutku, zapravo jedini ozbiljan tim osim Amerike na svetu.

Mi smo te Špance nabili u Turskoj. Problem je što mi od Turske ne igramo u punom sastavu inače smo mi vrlo ozbiljna reprezentacija.
A reći za Batuma da je prosek ne ide.

Evo i najboljih poteza nase reprezentacije na jednom mestu

http://www.youtube.com/watch?v=Ul5_2DmYZX0

ERRORRRR
JEBALI SMO TROMZOAA

Ali kapiram da kad te neko razmontira 30 razlike a mogao je 50 navijaš i za crne cigane iz Senegala protiv njega.

srpski inat :)

Koliko je boljih poteza bilo da stave na ovaj snimak...

Moj konacan rezultat u fantaziju:

pozicija:34 Tim: Bicemo poslednji Bodova: 1068

И то је то. Навијали смо, били поносни, палили се, испушили за медаљу, обезбедили пролаз на Мундобаскет, ћао здраво.

Видимо се следеће године у Шпанији, закључавам тему.

Ал Банди је банован, некропостовање.

lajkovao bih ti post da mogu, Thilmo