Prijava

Хајд' опет да пробамо са овим.
Не одговарају чланови који нису модови, који претендују на мудораторско место и остало, већ само модови и Каизен.

НА ОВОЈ ТЕМИ НЕ БИ ТРЕБАЛО ДА БУДЕ СПЕМА. ТЕМА ЈЕ ОПЕРАТИВНА И ПОЕНТА ЈЕ ДА ПИТАЊА МОРАЈУ ДА БУДУ ВЕЗАНА ЗА САЈТ

Дакле, може ли да се откључа тема: http://vukajlija.com/forum/teme/42126-blic-cica-sizenjee?strana=3#post_2508183
пошто су двојица у исто време постовали и на тај начин је закључали.

Otvorio si temu samo da pitaš ovo? Pa zar ti PVT nije dovoljan?

Нисам зато отворио Брусе, јебо га ја. Некада давно је постојала тема и била је корисна док не крену препуцавања. Мислим да сада тога неће бити, јер нема мрзитеља модова на сајту, макар не у тој количини.

nek stoji tema malo da se izdrkavamo i svadjamo sa autorima ko onomad.

Ne marim, neka stoji tema, ja ionako odgovaram na sva pitanja koja su mi upućena. Otključao sam temu.

Da li se ljubiš sa lepšom polovinom dok ste kod njenih?

MOD: da

Kako to: dva autora odgovaraju, pa se zaključa?
Kaizene, što si nubara?
A optimistični lok?
A konkurentni pristup?
A teorije redova?
Ima to i u Rubiju garant.
Bruka.

Надам се да капирате суштину. Недостаје ова тема форуму.
Утврдите правила и едитујте први пост. Милион пута ми се деси да хоћу нешто да питам, а пвт ме често смара да користим. А капирам и да је са другима тако. То јест, не може да шкоди тема. Мојне сте на крај срца јебога ја.

celt

nek stoji tema malo da se izdrkavamo i svadjamo sa autorima ko onomad.

Спреми Џеја за прво смарачко питање које дође лоло

Koga od vas kajzen najgolemšo vole?

MOD: sebe

šta koji kurac ste banovali autora "ja nisam rasan"? koji je to moderator procijenio da je tema koju je otvorio glupa? odbanovali ste gomilu penala u zadnjoj akciji, razumijem, postalo je malo dosadno i ti penali su trebali da nas zabavljaju ovdje... ali, koliko vidim, samo sebe zabavljaju glupostima. odbanujte rasnog.

Ok, kad smo već krenuli.
Šta je Sa Kurdom, da li je živ, kidnapovan, vaskrsao na drugom nalogu ili nešto četvrto?
Zašto se ovakva pitanja konstantno ignorišu? Ko nas prisluškuje i zašto?

Недостаје ова тема форуму.

Ideja je dobra, al kad je spem ne bi zagušio...

Ko je smestio zeki Rodžeru? hehe

kajzen je algoritam ne ume on da voli.

paninaro...

kurd, niko ne zna. dosadilo mu valjda.

E, zbilja, što banovaste rasnog? Meni bejahu simpatične te njegove zajebancije, nije bre prespamovao, realno.

Зашто се не издркавате над члановима?

jedan od rijetklih čistog srca ođe i da ga snađe takva sudbina.

Grofe, nemam pojma.

Peki: mrzi nas...

Ja sam ubeđen da je Wejvrajder zapravo Kurd samo vešto skriven u senci čepuljskog balavca!