Prijava

stalno 5 serija po 20 sklekova
mogu više ali to je dovoljno

Sto sklekova u pedeset serija sa pauzama od pet minuta između serija.

Ја се забројим сваки пут кад радим

Kontam da mogu 25 ali posle toga zovem hitnu da me digne s tepiha.

bez prestanka 187 minuta, to mi je rekord. Ap en daun ap en daun ap en daun.
Uz to nakon sata baba od 90 kg mi sedne na ledja i nastavljam bez pauza. U 91. minutu deda se popne i jebe babu do 93. minuta i na ledjima imam ukupno 190 kilograma tih dva minuta. Onda deda sidje sa babe i mene i ja radim odskok prilikom skleka i udaram rukom o ruku do 187. kada baba pada u nesvest

idi u kruac haahhahahaha

bez prestanka 187 minuta, to mi je rekord. Ap en daun ap en daun ap en daun.
Uz to nakon sata baba od 90 kg mi sedne na ledja i nastavljam bez pauza. U 91. minutu deda se popne i jebe babu do 93. minuta i na ledjima imam ukupno 190 kilograma tih dva minuta. Onda deda sidje sa babe i mene i ja radim odskok prilikom skleka i udaram rukom o ruku do 187. kada baba pada u nesvest

Cekaj, ti jebes babu sa dedom ili deda jebe tebe i babu ili ti jebes i babu i dedu ili baba i deda jebu tebe dok deda jebe babu?

naši smo. Svako svakog

Boli me kurac da radim sklekove.

ja sam se sprdo da mogu sve,kurac mogu,nisam ja za vezbanje i kopnene sportove

30-40, iako ne vezbam mesecima.. kontam da bi za nedelju dana mogao duplo vec

bez prestanka 187 minuta, to mi je rekord. Ap en daun ap en daun ap en daun. Uz to nakon sata baba od 90 kg mi sedne na ledja i nastavljam bez pauza. U 91. minutu deda se popne i jebe babu do 93. minuta i na ledjima imam ukupno 190 kilograma tih dva minuta. Onda deda sidje sa babe i mene i ja radim odskok prilikom skleka i udaram rukom o ruku do 187. kada baba pada u nesvest