Prijava

Jel vam se dešava da vam fore sa sajta izlete u ril lajfu? Tipa nekom šuknete dobro i začinite sa "OPAAAA"?, "pišaj po sirotinji" i ostale slične? Kako vas ljudi gledaju, jel skapiraju, ili budu u fazonu "viđi ove budale..." ?

Mislim da već ima ovakva tema, ali nema veze.
Za ove fore koje si nabrojao shvate i smeju se, za neke i ne baš. Mada za večinu ljudi, čak i najjadnije fore odavde su skroz ok.

pa onako,nekad koristim...do jaja su fore,sto da ne...

ja opet po jedno deseti put da kažem...da sam baš jako ponosan na sebe što nijedan jedini put u ril lajfu nisam upotrebio ni najmanju foru odavde. Ništa, ama bukvalno baš ništa...i ne znam što sam ponosan. Bukvalno jedna il dve osobe znaju da imam profil ovde.

Koristim ponekad, ove fore skapiraju, al za neke su u fazonu ŠKK?

OPAAA mi je skroz fejzbukmanijačka fora, to pričati pred nekom starijom publikom deluje detinjasto i neiživljeno. Zamisli dobiješ raspravu nekim zajebanim argumentom u priči o raku dojke, lupam i završiš sa tom konotacijom. Svi bi te gledali u fazonu, jel lud ovaj, koji mu je kurac?

Znači, nije svet skroz spreman za vukajlijaški humor, jer kaskaju za istim bar pet godina, po nekim mojim procenama socijalne interakcije

Koristim ove gore nabrojane i još po neke široko primenjive, neke interne ili reference na neke defke mi ponekad izlete pa me ljudi gledaju kao da sam retard...

Znači, nije svet skroz spreman za vukajlijaški humor, jer kaskaju za istim bar pet godina, po nekim mojim procenama socijalne interakcije

Ameno.

odo da pitam kevu ,,ima li plee?,,...

ja opet po jedno deseti put da kažem...da sam baš jako ponosan na sebe što nijedan jedini put u ril lajfu nisam upotrebio ni najmanju foru odavde. Ništa, ama bukvalno baš ništa...i ne znam što sam ponosan. Bukvalno jedna il dve osobe znaju da imam profil ovde.

Prob'o ja nekoliko puta i dig'o ruke: ne mogu ljudi van Vukajlije da komprehenduju naše fore. Najdalji domet civila je da se dive posterima i "pokretnim slikama", i to onim nejebačkim koji su za brisanje, tipa o ljubavi, malim kerinama, mož da me povrediš, nemeš da me povrediš i tako to. Izgovor civila je su naše fore vulgarne, a u stvari su dosadni kao 0.26 teme "Ženski kutak za sporadični trenutak". Dobro, ne toliko, 0.13.

nije me skapirala,moro sam reci hleb

OPAAA mi je skroz fejzbukmanijačka fora, to pričati pred nekom starijom publikom deluje detinjasto i neiživljeno. Zamisli dobiješ raspravu nekim zajebanim argumentom u priči o raku dojke, lupam i završiš sa tom konotacijom. Svi bi te gledali u fazonu, jel lud ovaj, koji mu je kurac?

Znači, nije svet skroz spreman za vukajlijaški humor, jer kaskaju za istim bar pet godina, po nekim mojim procenama socijalne interakcije

pa naravno,zato sto je to interni humor...ja sa svojom ekipom iz kraja imam interne fore,ekipom iz srednje i sa nekim osobama cak i interni humor u krugu dvoje ljudi...bilo sta od tih fora smesno je samo u tim krugovima,a van toga je debilno i skk...tako je i za vukajliju

Ja sam sto kaze Pera, ponosan sto ljudi ne znaju da imam profil ovde. Ako im pricam nesto sto sam procitao na Vuki, kazem: Ma negde na netu sam citao :)

Pa osim par internih, većina fora je postojala i prije vukajlije.

ponekad. nisamv ni pričao društvu da smaram definicijama i komentarima članstvo ovog sajta. A foru OPAAAAAA smo ja i jedan luđak koristili pre nego što je uopšte nastao sajt:)))) Doduše on je prvi počeo, kad bismo pili pivo u parku pa prođe neka zgodna cica a on na sav glas: OPAAAAA. ili samo OOOPPPPPPP (ovo sa Opppp je možda i smešnije malo). Trouble napisao ekstra defku sa tim OPPp da je ne tražim sad.... EDIT: Nije trouble, Šerif Gile jebo ga ćaća...

Bilo bi čudno da ideš ulicom i dereš se "JA JEBEM LONGITUDINALNO KURCEM U PIČKU, JEMEN JEMEN PANDAN ZIGOT!111111!!" sa sve jedincama umjesto uzvičnika. Al ono, ima fraza odavde koje su prihvatljive i za plebs.

OPAAA mi je skroz fejzbukmanijačka fora, to pričati pred nekom starijom publikom deluje detinjasto i neiživljeno

баш није, аџаџа.
оћу кажем, то ОПААА смо користили још као клинци кад смо пикали фуцу или баскет, а то смо покупили од ликова који су били много старији од нас па сада имају по 4 банке фазон, тако да то ОПААА није настало овде никако, само се можда популариззовало на ФБ, захваљухући админима који су автори овде па фурају те зајебанције.
иначе не користим форе с овог сајта, не знам само на ''које форе са сајта се мисли'' јер је све дефкано и убачено овде из РЛ,а интерне форе су преглупе и имају смисла само члановима овде, да се тако духовито изразим екеке. Крећем се и дружим у кругу људи које баш и не интересује овакав вид зајебанције и већина ни не зна да сам активан автор овде, а још мање да их интересују било какве друштвене мреже.

иначе, с ортацима, имамо неки свој интерни хумор и форице, тако да не оскудевамо у томе

Prob'o ja nekoliko puta i dig'o ruke: ne mogu ljudi van Vukajlije da komprehenduju naše fore. Najdalji domet civila je da se dive posterima i "pokretnim slikama"

Pa to, mada ima ljudi kojima kad objasniš koren fore iako je interna, počnu da je koriste. Igram tako bilijar sa ribom i ona me pobedi ubacivši crnu i krene da se konjira: "Zamalo da te pobedim, OPAAA" xD

Ne znam da li vam se dešavalo ovo: Još jači mi bude insepšn kad mi neko pokazuje lejm postere sa Vukajlije, i onako sa iskrenim okicama punim oduševljenjem i osmehom čitatelja Skandi humora gleda trepće u mene i čeka odobravanje da kažem "TO CARE BOŽE PADŠAHU HAHAHA EVO SKIDAM GAĆE JEBME KAKO JE DUHOVITO HAHAHAHA". Nabacim kiso osmeh, prebacim neko "Aham..khm", a garant složim neku grumpy cat facu. Video sam jednom svastiku kako je lajkovala na Fejsu neki strajizam, mišem sam dva minuta obletao oko "Unfriend" dugmeta, ipak sam odustao. Dandanas nisam sebi to oprostio.