Prijava

zar ne mora covek da se pojavi na nekom sudjenju?ja sam bio.kazem nisam,oni kazu dobro i kraj.

не мораш да се појавиш. ако се не одазовеш 2 пута трећи пут те или приводе или решавају без тебе и само ти шаљу решење.

У праву си Перо. Све то стоји, али нећу да муљам него да пробам законски да скинем то с курца а да прођем што боље.

Oćeš da muljaš.

Dokle god nisi nikog ubio, mirno spavaj.

Tvoja žalba zbog pišljivih 4 hiljade dinara će da dodatno optereti ovaj jadni pravni sitem ove tužne države. Zbog tvojeg muljanja i jedenja govana ne slobodi će biti pedofili, silovatelji, ubice, dileri, batinaši, i oni koji seru na javnim mjetima bez lične karte. Stidi se.

I još si prizno da si kriv. PU!

meni pisali isto za pišanje još dok sam srednju završavao, pre 5 godina. Nisam ni ličnu imao kod sebe. Nisam se odazivao, dolazili na vrata po mene 2,3 puta ko da pajdo dilujem. Pizda im materina, a stariji od mene koju godinu, ja klinac, popio i šorao napolju ispred kafane, a oni napišu da sam pišao po muzičkoj školi, govna, a bio sam na 50 metara od škole. Uglavnom, nisam se odazvao, niti platio, zastarilo i prestali su da me cimaju.

Jebote, ovo neki talas pišanja bez lične karte.

Ja kad serem i pasoš imam.

ја једном тако био на летовању по турској и они нам показивали амаме, ја реко' дај да се истоварим кад сам већ у купатилу, скинем гаће и исерем ОВОЛ'КО говно, и они ме после терете, испаде међународни инцидент јеботе, а уопште није много смрдело, шта би тек онда било. међутим, застарело и ја се извучем јбг.

Jes imo dokumenta?

е то је цака, имао сам.
а разумели после, кажу то босанци редовно раде кад оду у рим па им покажу она стара купатила. и још сам рекао НИСАМ ХТЕО ЈЕБИГА и онда су имали разумевања.

Izbegavaj dok ne zastari, sta ti je, ko jos placa kazne...

Jedan je tako srao u onim versajkim vrtovima, u ono fensi šipražje. Imo je pasoš, i viza bila udarena, a neko na granici našoj zaboravio spucat pečat za izlaz. Reko i on da nije htjeo, al zaboravio reći JBG. Eno njega u francuskim kazamatima već 10 godina.