Prijava

Само реално и без задршке, Бруце.

До сад сам плаћо, ал пара више немам. И нећу бре више да дајем! Кад видим како сви гласају за пријатеље и предлажу их, а ја плаћо и Каизену и Циклону да ми одаберу, нећу бре више! За те паре две курве сам мого да платим. И то одједном!

Тако да подржавам ову иницијативу. Доста је више било. Не знам ни кад се оцени да ли да видимо имена, па да после можемо са дуплих да гласамо. Што би морало да се зна ко је написо неку дефиницију? Ако се одабере, може да се види, овако оставља превише простора за муљање!

И време је било да неко ову баруштину продрма!

Kad plaćaš pogrešnima...

jadan, nema ni za ćevape. ali zato baba sprema kajganu.

Шта бре више, који мој! Оћу и ја плусеве а да не морам да плаћам ил водим на вечере!

Синко, браво за предлог, ал оћу да га проширим да се имена уопште не виде, да само онај ко је саставио дефинцију зна да ју је саставио док се не одабере.

само онај ко је саставио дефинцију зна да ју је саставио док се не одабере.

А шта ако ти неко уђе на профил и кликне на све твоје дефиниције, и даље ће моћи да те лајкује иако на дефиницијама не пише твоје име. Мало је нереално то. Једино ово исправити да само пријављени могу да виде ко је написао дефиницију, и то тек након гласања.

Koji vam je kuvac više? Svaki dan se otvori nova tema sa predlozima izmena na sajtu, i 10 strana postova se drvi za i protiv. NIKAD ništa nije uvaženo i batalite to.

Znači ne gledaju sadržaj, već čija je defka, na primer, i onda daju plus i komentar tipa "(ime nekog u prvih 200), svala čast, ulogovah se samo da dam plus i omiljenujem"

Linkuj mi takav komentar, i za svaki koji nađeš imaš jedan plus od mene... Naravno, da je od autora ispod 200

А шта ако ти неко уђе на профил и кликне на све твоје дефиниције, и даље ће моћи да те лајкује иако на дефиницијама не пише твоје име.

И профили да се укину! Није ово Фејзбук! Шта који мој!

Nemoj da ukidate profile, nego, kao što malopre lepo objasnih, randomizujte imena na profilima, evo ja uđem da ejtujem debelog pacova, kad ono nije pacov nego kaizen, opa.
Jednostavno mislim da je moj predlog nejbolji jer rešava oba goruća pitanja, i defke i profile.

Мислим да је твој предлог глуп.

Ако сам ја већ нешто рекао, онда је ваљда логично да се то прихвати, не причам ја овде џабе.

ma kaki glup, evo uvredio si me, ja sm se smorio, odem da te hejtujem, kad ono Kurd, stani kuci pošo

Јест, ал да сад ја немам име твог профила, то би значило да можеш да ме псујеш до сутра, а да не могу да те банују.

А и овај форум, шта је уопште смисао тога? Само се људи препуцавају и свађају и псују повремено!

Каизене, укидај ова говна да људи опет крену да читају дефиниције!

Ово сам већ писао негде ал нема везе. Док се нисам регистровао на Вукајлију, једно пола године сам пратио пар аутора и читао њихове дефиниције. То сам могао да урадим управо због тога што сам могао да видим њихова имена. Сад, како ће људи који нису регистровани на Вуку да читају нечије дефке ако им се тај неко свиди? Никако. П.С:

Па нек се региструје на Вукајлију, шта му је то, два минута посла?

се не признаје као одговор.

Јест, ал да сад ја немам име твог профила, то би значило да можеш да ме псујеш до сутра, а да не могу да те банују.

E pa neće moći, IP adresa je vezana za profil, opa, ondulator vidi aj pi i tutne mi ga na kućnu adresu

Тутне ти да не кажем шта. Узмеш програм за мењање ил скривање Ај Пи ко сваки домаћин човек што се крије од Обаме и илумината, и онда ни ондулатори не могу ништа.

Ал у сваком случају ако би се укинуо форум, решио би се лакше велики проблем овог сајта, а то су профили.

Каизене, укидај ова говна да људи опет крену да читају дефиниције!

Jedan od pametnijih predloga :)