Prijava

Predlog: Da se kod pisanja nove definicije doda ova dugme i ova opcija. To bi omogucavalo autoru da umjesto izbacivanja defke odma-sada-odma, da je sacuva za kasnije, i samim tim procita jos jednom i prepare. Na ovaj nacin novo-izbacene definicije dobijaju na kvalitetu.

Osim toga, ovdje mogu da se ubacuju ideje za kasnije.

Ovo sve moze da se kuca u notepad - u ili da se salje duplom na pvt, ali nemaju svi volje da se cimaju oko toga, a i ljepse bi bilo da je sve na jednom mjestu.

bices neprimetan i dalje,ne vrede ti predlozi,lolo

odlično bi bilo, za

E ovo bi bilo dobro.

Имам ја предлог. Да се банује због отварања тема са предлозима. Сморили сте међеда иако знате да од тога нема ништа.

Ajde bačje ne drvi, podrži predlog, možda ti da neki plus :)

Звижди ми јаје.

Mislim da je ovo bilo predlagano već, ali od strane novajlije nekog, koji je brzo dobio tuki međ žvale. Naravno, Kolfild neće.
Predlog mi nije potreban. Bar meni.

ja sam se smorio od predloga, neću više ni da učestvujem na takvim temama

trba stvarno nešto na ovom fazonu, dugme sa strane i kad klikneš na njega sačuva se tekst koji si do tad otkucao u polje za definisanje, onomad mi se desilo da komplet definicija se obrisa kad sam kliknuo na neki F slučajno nemam pojma kako, tek morao da kucam sve ponovo iz tikve. Stvarno to ponekad smori i više od gledanja Šotke kako prazni kloaku na svakoj temi.

Није греота што вам се избришу дефиниције, ионако су срање. Позз

Могло би се измајмунисати да буде дугме Драфтови, као тема на форуму, и ту да нам блеји незавршено, да не блеји по компу

Predlog nije loš, ali nešto ovakvo ima smisla implementirati tek kada se druge osnovnije i jednostavnije stvari reše.

Ovaj "problem" konkretno ima hiljadu alternativa i nije vredan posebne teme.

Добар предлог, али с друге стране
http://www.dodaj.rs/f/3k/iH/4j2biree/kajzenov-bol-u-kurcu.png

Predlog nije loš, ali nešto ovakvo ima smisla implementirati tek kada se druge osnovnije i jednostavnije stvari reše.

Koji si car, ovo ni Djilas ne bi bolje sročio!

ubacite galeriju golih ženski sa opcijom plus i minus na njih, da biramo odabrane

Koji si car, ovo ni Djilas ne bi bolje sročio!

Imam kasnije danas neke ozbiljne pregovore sa potencijalnim klijentima, pa sam skroz u elementu za ovakve lajne.