Prijava

Све пише у наслову. Свима је докурчило да се сваки дан отвара по једна тема са предлогом од кога нема ништа. Такве теме се претворе у спем и закључају после петнестак постова и само се једу говна бесконачно иако сви знају да ниједан предлог није годинама прихваћен од стране Кајзена који кад нешто реши да ради отвори сам тему и тамо пита шта оћемо. Дакле, прекините да јебено смарате.

Саће неки курсаџија да се јави и каже хехе банујте сад Лазића јер је отворио тему кекеке xD

хехе банујте сад Лазића јер је отворио тему кекеке xD

A je li može nekako automatski da se napravi da se banuje svako ko otvori temu ovog tipa, npr. detekcijom ključnih reči "novo dugme", "funkcionalnost", "kaizena boli" i sl?

Не знам, гребићу, отвори тему па питај кекеке

Zašto ne napišete neku definiciju ili barem pročitate one koje su već na sajtu? Ovakvi predlozi su kao kad bi babasera predlagala da se pisoari podignu za pola metra uvis da bi one imale šta da čiste kad se upiša pod...

Bače, nisam grebić majkemi, ovde samo životarim, grebići mahom nisu kul, keke
JA PIŠEM KAO ŠTO ČITAM KAKO JE NAPISANO.

svi 'oce da budu moderatori...

Bače, nisam grebić majkemi

Сад си поправио моје мишљење о теби.

Хаха, озбиљно?
а) Имаш баааш лоше мишљење о Чачанима.
б) Имао си бааш много лоше мишљење о мени
в) И једно и друго
Ценим да је под в, хехе

Protiv, meni baš zanimljivo kad otvaraju takve teme, a najzanimljivije je kad Lazić postavi da kaizena boli kurac. Kako je to dojajno gledati po 6946-i put.