Prijava

zamolio bi vas da mi pomognete u pronalazenju klipa koji od 2009 trazim

auto trka neka,lik sa kolima dodje do same linije,milimetar do linije za kraj trke i pokvaremu se kola,nece da se pomere,a ubedljivo prvi stigo dotle,a onda ga prestigli svi lolo...

ee nije taj,matori...ovo su bila neka kola oblika ko fica onako,sva kola su bila takva...koliko se secam...i bas snimak njega samo kako staje tu i kako ga svi presisavaju,a on bleji tu na istom mestu lolo...

to ti je nesto iz nacionalne klase

И ја сам капирао да је флојд, али није сто посто, овај га згуза ударио па ми нису признали прво место.

nije frojld...nije ni film ni nista fiktivno
prava rl situacija

A ni đunta nije izdržala.

ne znam cak ni sta da kucam na yt

sad ću ti ja naći, sećam se snimka

Nema ga, onda je u nekoj Fail kompilaciji pa ćeš teško naći.

kucaj: neki fica dolazi pred cilj prvi i onda se pokvari i svi ga prestignu

kucaj: neki fica

Pa nije rekao da je fića, nego tog oblika, može svašta da bude.

Znači kucaj: neki auto, ako je klip na srpskom, ako nije onda kucaj algunos coche, jer ono, baš dosta naroda priča španski na svetu.

Куцај, налазиш сигурно:
Неки ауто који личи на фићу долази пред циљ али се покварио ту милиметар пред линију и не може даље и фазон други га сви стижу а он се сморијо у пизду материну

Има овај, што се ја сећам.
http://www.youtube.com/watch?v=g-eVv4-5Ii0

vrhunski klip,al nije to taj
ovo je jos gori kanal...lik je dosao znaci do same linije,ali bas tik uz liniju...i nije se udario ni nista,kola su mu sama stala od sebe...znaci vrhunac baksustva...al onaj sami vrh baksuznosti...njegova patnja se nije videla,jer je blejao u kolima sve vreme dok su ga svi preticali,vrv je prosvirao sebi mozak xd

nikako da nadjem ovo sranje

tako sam i ja tražio put za meloniju deset godina