Prijava

http://www.youtube.com/watch?v=V1B-SgvrAjo
Da li su navijači(ovi "huligani") većinom pičkice ili šta? I kod nas a i bilo gde u svetu, npr. 300 navijača se zaleti na 10 ljudi i pri tome još koriste stolice, baklje, palice i ostala sredstva umjesto da krenu šakama. Kontam nemaju muda a onda mi tu činjenicu i potvrdi kad izađu policajci, tipa 20-30 kornjača i ovih 200-300 navijača bježe ko pičke najveće. Klasičan primjer lešinara. Koji je njihov problem, zašto ne ostanu i ne potuku se, više ih je, znači to im je u prednosti i još imaju sredstva za napad. Gde su muda? Jel tako i u gradu kad se potuku, 1 na 1 pa onda zovu autobus drugara da ih brane?
Kasnije kad pobjegnu na tribine glume ludilo i kao onaj fazon" pustite me da ih ubijem" a u principu se drže za ogradu i spremno čekaju da bježe ako krenu 3 policajca na njihovuz tribinu.

Најебо си кад Цокула види ово.

Цокула је навијач. Хе хе

pa vecaje picka onaj koji to gleda na you tube a beze zato sto ako ih policija uhvati sve koske ce im polomiti u stanici

Zamal da dobijem ban, nastavite xD

neizivljeni retardi koji ne jebu

Navijači su pičke. Svako jutro išamaram dva tri navijača da im kažem di im je mesto.

1:44, 1 pandur ih ganja a oni u stampedu bježe. Pa što se ne okrenu udare ga 2-3 puta i onda se vrate na tribinu?
Zar nisu došli da se biju? Ne, oni samo znaju da skaču ko klinci kad dobiju batine pa sa prozora jebavaju kevu tipu koji ih je istukao ili da vide lika npr. kamermana i da ga tuku i da mu slome kameru, to je njihovo zadovoljstvo.

зато што су гробари, кућеш већи разлог

Ма јебо вас цокула у пркно хе хе :)

cokula, vraže mali xexexe

Ја сам једне прилике имао папагаја, који је рећемоти ушао у ту полну зралост. И ми смо га научили да прича. И лепо је причао, учтиво и лепо се понаша. Међутим имао је незгодну нарав, те је наскакивао на сву перад. И како би га смирили, решишмо да га очистимо, да разумештимене био миран. Чим му је ветеринар цвикно јајца, почео је да се дере: "Напред звазда!" "Партизан шампион!" "Толе лопове!"

Зато што су клиње који не јебу и није им се још везала коска. Кад одрасту другачије ће да размишљају... Осим ако не.

Osim ako ne, brate rodjeni, osim ako ne.

Jebu dva-tri sa sipke, ostali slabo, uglavnom drve budalu. Ima dobrih likova, ali generalno za mene su navijaci na zapadu i istoku.

Navijači su pičke iz istog razloga zbog kog su pičke devojčice koje se igraju plavokosim barbikama. Prvo, nemaju muda. Drugo, oni bi da imaju muda, ali ne znaju kako. Jedino što znaju jeste da ljudi sa mudima se tuku (jer ih nije strah, ali male pičke misle da je iz zabave) i da bi valjalo na taj način pokušati popuniti svoj kapacitet muda. Ne vidim razliku između navijačkih pički, pički koje se lože na fajt klab, pički koje prave ogrlice i priveske od fimo mase i Branimira Džonija Štulića. Sve su to iste pičke.

Макаронац, они се бију кад и где год стигну. Као што си нашао тај клип, има милион других на нету где се подједнак број њих договори и бију се да све пршти.

Si čuo nekad za turski zatvor? Mislim da niko nije blesav baš da se išiba sa pandurom znajući šta ga čeka nakon toga lolo