Prijava

Zlato moje
Iz Nikšića
To je

Ja nijedan ne o$etih, a vidim dosta ih bilo.

A službeno, jebi ga, nije lako kao prije. Moraš odma izvaditi GPS tracker. Svak bi danas da zna đe ideš...

EDIT:

„Želio sam da na to mjesto zaposlim nekoga kome vjerujem, a najviše vjerujem pašenogu. Siguran sam da će on posao obavljati kako treba i pošteno. Provjereno je dobar vozač, a i neće krasti na gorivu“, rekao je Agović.

Što da vi kažem, pašenog mi je svetinja!

Pripremate li se za dan državnosti?

NIĐE NEBO NIJE PLAVO KAO IZNAD CRNE GORE

SREĆAN DAN DRŽAVNOSTI!

Što su učinjeli? Ono 10 metara iza hotela zabetonirali, da bude grđi pogled iz istog?

Aha, a zašto aj znadni razlog... Možda su namjerno jer im nisu dali da sruše Tabački most koji je preživio bombardovanje iz Prvog ili Drugog svetskog rata, ne znam tačno.

Ono su šćeli da proširuju most, da kola idu preko njega? Nešto sam zaboravio to kako je bilo.

U Nikšić 35 stepeni. Pravo da siđeš malo do Budve ili odeš do śevera.

Само да поручим дасе серем у црну гору и њихове посране цене што намирница што транспорта, требало би вам забранити да се бавите туризмом поззз

Јефтиније ми дође да узмем рентакар него да се возим аутобусом, карта ХН- јазз у једном смеру 5 а повратак 8е

Само да поручим дасе серем у црну гору

I oni tebi u piće ili čorbu, samo se ne vidi odoka.

Јефтиније ми дође да узмем рентакар него да се возим аутобусом, карта ХН- јазз у једном смеру 5 а повратак 8е

I poslije vele autobusom štediš. A jes malo morgen.
Dao bih ti ja Golfa, nego nema klimu.

Климу нисам палио никад животу, вози се само са спуштеним прозорима :)

Јеботе стварно сам испиздео за цену, рентакар по дану је 40евра, са 5 људи у колима испадне по 8е по човеку. А не јуче чекамо на сиденсу бус за ХН по 2 и још нас одере лик.

I oni tebi u piće ili čorbu, samo se ne vidi odoka.

Да немам гајбу овде, не бих никад више ни дошао. Све се надам да ће ови јермени шта су да изграде овај комплекс скоро, да продам гајбу и завршим стим

Stvarno su govna umesto da organizuju besplatne prevoze do sidensa