Prijava

vode nema.

Ni ne treba nam.

Još jedna pjesma
http://www.youtube.com/watch?v=_a-xzwkBFSs

Znate da od toga nema ništa, nego se lepo sva četvorica pokupite i za Beograd, kako i dolikuje svakom Crnogorcu koji drži do sebe.

P.S. Džuli je moj favorit!

Ada Džuli, nego što!

Ni ne treba nam.

Sisaj ti kurac siso glavata.
Naravno da treba voda. Zagađena je, pa ne može da se pije, al zato imamo pun pansion sa sve izvorskom vodom, za samo 3.99e

Visit Serane.

Ma đe zagađena, ovo je ekološka država. Kako te, jado, nije sramota da tako nešta pričaš. A i ne treba vode dok ima rakije i piva!!1

Što se tiče Beograda, slabo mi se sviđa, pogotovo saobraćaj. Ako nemaš kola nabijaju se u autobuse. Mene zamalo spičio čo'jek u tramvaju, a ja ima' pravo prvenstva. On stao da se bije, ja nasrnuo na njega, stvara se nekakav bijeli pik ap sa dizalicom i razdvajaju nas policajci iz njega. Ja velim njima da me je budala imala ubit', oni kao "nemo' da ga udaraš, pušti ga".

(kroz pola godine saznah da tramvaj ima prvenstvo prolaza uvijek)

naćemo nekog da nas vozi po beogradu, nije problem

Ma ja mogu da vozim, ali ne mogu istovremeno da izbačim glavu kroz prozor i derem se:

"Aaaaaa, ja sam Crnogorac i poklonite mi se"
pa mi glupo lolo.

Sad ozbiljno:

Bilo bi fino da se okupimo zimi, kad snijeg zapa'ne i kad bude vanredno stanje, pa da vidite kako ide Golf po snijegu. Milina.

bolje sa mnom, ja imam 4x4.

Eeee vidim kako su mi sunarodnici fino pripremljeni za zimske uslove. Dovoljan je meni prednji pogon, samo da su kola visoka, da se ne nasuku.

Ja imam vojničke čizme.

danas sam gledao jednoga bugarina kako se nasadio na trajekt, lupom spušćanim.

Zato njega nema da se glasne danas.

Što nas Jebač mrška? Neka ide na onu njegovu temu o usranoj Guči pa neka sere. Serem mu se u trubu.

Jebač je srbijanski nacionalista.

ovo Bijelo Polje nije loše, putokazi su dosta precizni, ne mož se izgubit nema šanse. jedino što je malo daleko nama koji smo sa primorja. Mojkovac je za sada najbolji prijedlog, kako ja to vidim, stvarno je nekako na pola puta svima. Mada i onaj Beograd zvuči primamljivo...