Prijava

TO BI BIO DRUGI PUT DA IH JEBU BJELOKAPIĆI

BUGAR SA CRVENOM KAPOM SE PLAZI SRBINU SA PLAVOM

ZA KOGA NAVIJAJU IZBJEGLICE? ZA SRBE ZBOG DOMOVINE ILI ZA BIJELE KAPE ZBOG REFLEKSA?

Izvini Vesnam, imam neki osećaj da sam te izneverio

ТЕЕБОРЕЕ ПОТОПИЛИ СМО ТЕЕ МАЂАРОШЕЕ ХЊО ЊО

TEEBOR POTONUO KO PLOCHICA NA BALATONU

Krivo mi je, ne toliko zbog benedeka i drugóva, koliko što nismo osvetili vjesnamine krvnike

Kad bi mi pisala u pvt i lepo me pitala tko sam, bez predrasuda, verovatno bih ti i odgovorio (((

Dobro je, bar neće biti parade. Samo svadba.

Nađe li onaj dio?

Tu idu dva kuma? Mogu zamislit skupinu pedera i roditelje ova dva mrčenika kako pjevaju "razvij barjak barjaktare" i slične izvorne pjesme. Time blate naše pretke.

Nađe li onaj dio?

Našo sam polovan, al ni taj polovan nije radio. Sad sam naručio novi i čekam da dođe. Počinjem da mislim da je nešto drugo u pitanju.

Bješe 1.9D? Kočnica ponekad tvrda?
Pa, može biti i da je do kočionog ulja ili (vjerovatnije) do vakum pumpe. Šta veli majstor?

Није понекад, но константно. Екстремно тврда. Пумпа је мијењана скоро и не би требало да је до ње. Мајстор исто вели да је апарат, ал није неки мајстор додуше.

Provjeri kočiono ulje. Može biti ono, servo ili vakum. Pošto je vakum aparat?
Jel' odma' vata ili tek na kraju pedale? Kakvi su diskovi, doboši, pakne, cilindri, crijeva? Čuje li se šta? Jel' odzračivan?

Samo vakum aparat. Da su creva kočila bi protok ulja i po povratku tako da bi kočio i kad ideš na ler, sporo bi vraćala klješta. Pločite i paknovi i cilindri nemaju veze sa tim.

Црна Горо поносито стијење, Милове круне ти драго камење

Može do svačega biti ali je navjerovatnije vakum. Cilindri mogu uvlačiti vazduh. A moguće je da je korodirao mehanizam pakni. Samo me interesuje kako koči i jel' se čuje šta.