Prijava

Neće da mi otvori. Postavi slike ako ih ima.

Nema puno slika, više je priče, a radi se o ideji o začetku nove političke partije u Crnoj Gori i to upravo u vrijeme kad sam ja planirao da osnujem svoju pod nazivom "Za Crnu Goru, a protiv fukare".
Djeluje mi normalno grupa i ljudi u njoj, takvi su i predlozi, možda bude nešto od toga, a mene je lično dosadilo samo srat kako ne valja ovo ne valja ono a nikad na glasanje izaša nisam haha.

Ja razmišljao da osnujem partiju "Novi Milaš" i da se tako obogatim. Onda sam se otrijeznio lolo

Ako budeš osniv'o javljaj da glasamo za tebe.

Izgleda će ukinuti roming. Hvala Milu, više da ukinu to.

Viđoste li ovo nevrijeme. Meni voda jutros na farove bila kod Brezovačkog mosta.
http://www.vijesti.me/vijesti/raste-vodostaj-zete-voda-prijeti-pojedinim-kucama-795655

Ko one poplave poslije zime što budu.

AKO BUDE RATA JA IDEM U DOBROVOLJCE!

ČUJTE I POČUJTE

DAJE SE NA ZNANJE DA ĆE 22. SEPTRMBRA LJETA GOSPODNJEG 2014. GRANJKA POSJETITI NAŠ GLAVNI GRAD U OKVIRU TURNEJE PODRŠKE PREDSTOJEĆOJ PARADI PONOSA.

MOLE SE ZAINTERESOVANI DA SE JAVE NA OVOJ TEMI DA GRANJKU DOČEKAMO KAKO VALJA I DOLIKUJE.

MJESTO: LJUBOVIĆ, PODGORICA
VRIJEME: 22. septembar 2014. u 16:00h
ULAZ: besplatan

JA I PANINARO DOČEKUJEMO GRANJKU ČOJSTVOM I JUNAŠTVOM!

mislio sam da organizujemo i neki kulturno umjetnicki program u hotelu Ljubovic, lijepa je ona terasa

Ja dolazim s' Granjkom. Da nas ceka meze i niksicko. Dodji po nas golfom na stanicu GTD, posto ja u X6 ne ulazim.

dao gazda regres, a barone?

Aha, zato idem busom a ne vozom.

Da li ima istine u tvrdnjama da će gospodin Granjka održati gostujuće predavanje na fakultetu političkih nauka? Još mi nije kasno da se prepišem.

A što znam, lijepo je na terasu, možda poslije borbe. Možda da glasamo, demokratski?

Još jedno pitanje:
Da nosimo šipke od pola metra ili metar?

Comi_PG
cao kakoste

Evo, gura se. Što se kod tebe činja?