Prijava

mislim da nijesam imao ta dva. pojma nemam.

paninaro
ne igram kladionicu a telefon imam samo jedan i ne razumijem se prećerano. a i u kola se ne razumijem, kao što se i po postovima vidi, jbg.

pre 2 minuta

ti jado nijesi crnogorac.

A onaj na klizu što je bila pomama za njim. Mene baš dobar. Imao je i onaj lijepi što su ga reklamirali kao Bond-telefon, mislim da je 73. Bjehu lijepi i Eriksoni oni nekad.

lijep je bio onaj na kliz iz matriksa jedinice, neka nokija jbm li ga ne sjecam se vise.

HEJ, HEJ, JA SAM ĐETIĆ, ĐETIĆ SA PLANINEEEEE
HEJ, HEJ, CRNOGORAC ORAO SA VISINE
http://1.bp.blogspot.com/_HIaJEiUEgcQ/TTb_F4Jzq7I/AAAAAAAABeU/NZDyMtLHSrE/s400/Nikola+Karovic+.jpg

Nek Paninaro otpjeva napuni čaše đevojko lijepa.

Evo malo da upotpunimo crnogorski stereotip. Da zaigramo, zapjevamo, uz gusle se razgovorimo. Da opjevamo junačka djela koja su nas izdvojila iz balkanskog brloga i vinula u nebesa, kao najsjaniju zvijezdu, simbol besmrtnoga junaštva crnogorskog.
http://www.youtube.com/watch?v=TnX9n43wnO8

evo i celta svrbi kosovo xaxaxaxax

granjka je celtov dupli

PAŽNJA!

Okupljanje Vukajlijaša 26. oktobra na paradi ponosa u Podgoricu. Plan okupljanja:
-Dolazimo na paradu (naknadno ćete biti obaviješteni kad počinje) sa štanglicama i kamenicama.
-Skandiramo "Peder gradom neće šetati" i "Ubij, ubij pedera".
-Po završenoj paradi idemo u "Carine" đe pijemo, jedemo i diskutujemo o ovoj sramoti za naš rod. Poželjno je da bar jedan Crnogorac ima internet da vidimo šta Vijesti pišu o tom nemilom događaju.

Mene me interesuje je li Golf izuzet od placanja parkinga u Crnoj Gori? Da uzajmim od jednog ovde sto ga znam pa da ustedim koju paru kad dodjem.

Ma ne plaća se parking, slobodno dođi. Možeš i Suzom, samo ako je crvena prvo joj ofarbaj haubu u fluorescentnu, da je razlikuješ.
A možeš i autobusom, ja ću te povest do okupljanja.

Sad će važit' kazne.

Možda u neđelju kakav protest protiv parade, imam nešto slobodnog vremena?

opet ti protiv parade...

A ne n'o ću za. I treba se protiv zla borit'. Kako je rek'o ono Njegoš za stajanje tirjanjstvu za vrat?

Kakav je to Podgoričanin te mu obraz dozvoljava da pederi šetaju kroz grad?
Ustvari, oni šetaju svaki dan, ali ne ističu tu njihovu bolest, koju pokušavaju prikazati kao nešta normalno.
I taj njihov paradoks. Evo šetaju svaki dan, svaki dan izlaze iz kuće i niko ih ne dira (osim ako se ljube ili krešu na javnom mjestu), a "slobodna" šetnja im predstavlja šetnju oko pokojnog hotela pod pratnji gomile policije koju mi plaćamo. Još treba ove iz javnih kuća da izađu i da traže prava.

Zazeljeh se tebe majko