Prijava

grešiš, nema pojma o ostavci, samo više nema štikle :)

E ko uzo krunu uzo, prošo voz.

Што нема штикле? Боли те брига, ако си модератор, имаш право да бираш, не знам како си се договорио са осталим модулаторима. И треба да бираш дефиниције како ти мислиш да ваља. Да бираш сваки пут сами квалитет, увијек би се нашла нека ситна душа да проговори. Такви смо једноставно. Само накриви шешир и како је теби драго, ни по бабу ни по стричевима.

Što si tiče ovog malog kera, koliko mi se čini ako me pamćenje služi, dugo je bio odsutan sa ovog sajta baš zbog kmeketanja moderatorima u vezi njegovih sadržaja. Samo što je njegovo kmetanje bilo i nekulturno....

adamse,odvascu te u napistenu zgradu i nabiti te na sifilis

i onda iskopaj moj neki post od pre 3 godine da nadjes nesto o tome,vidim da ti nije cimanje hahahhahahaha
vredan si,bio bi dobar rob

Ti si bre dečko mentalać najobičniji, seoska dzudza... Šta je ponestalo tema ispred prodavnice pa si došao meni da prosipaš dzovanske fore. Nauči se prvo osnovnoj kulturi pa se javi, vidiš mnogi su ovde negodovali moj predlog , neki su ga ismejali, sprdali se sa njim, mnogi su i mene nasmejali, a samo sam tebi odgovorio. Jer u tebi sam prepoznao nešto posebno, neki new dzovan stile.
A što se kopanja tiče, vidiš opet grešiš, ne kopam, nego imam nešto što tebi veoma fali a to je mozak. Još pre godinu dana sam se nasmejao tvom malom keru, pa otišao da ti vidim ostale defke, pa vidim banovan, pa vidim zbog čega, a onda posle godinu dana mi dodješ ti i napišeš KME.... Jednostavno imam dobru memoriju, što je tebi verovatno neshvatljivo, a do citata sam došao upotrebivši minimum vremena i mozga, jer sam upamtio osnovno. A ti kad naučiš kulturu, pa makar se radilo o konverzaciji i na ovakvom neozbiljnom sajtu, jer i tu treba stila, ti se javi, pa možemo da popričamo. Do tad KMEČI i LAJ u isto vreme.

Ti si bre dečko mentalać najobičniji, seoska dzudza

koja ce te dogistajlovati

A što se kopanja tiče, vidiš opet grešiš, ne kopam, nego imam nešto što tebi veoma fali a to je mozak. Još pre godinu dana sam se nasmejao tvom malom keru, pa otišao da ti vidim ostale defke, pa vidim banovan, pa vidim zbog čega, a onda posle godinu dana mi dodješ ti i napišeš KME....

jeste imbecilan moj post bio...al nekako bolje da napusavam nekoga ko mi je obrisao defku o necemu sto bi te nateralo da razmislis jos jednom pre nego sto me nazoves glupim,tekst kojem sam posvetio mnogo vremena i koji je duzi od svetlosne godine,obrisan je za 2 sekunde...trud mi je obrisan,duvaj ga moderatoru,nikad neces tako pokidati u defci...greska mi je sto nekad reagujem nervozno i tu si u pravu...jesam mentol zbog toga i sa tim prestajem zauvek...odlucio sam samo da kuliram i nabadam lagano...
a ti kmecis zbog pluseva,broja ocena,to ti je bitno,jbt,hoces popularnost ovde,ne mozes naterati ljude da citaju,ako nece,nebitno je sve to...
svakom prilikom hejtujem onoga kome je bitan skor,rang i sve to...ko to stavlja na prvo mesto...kvarite zajebanciju i ono za sta sajt sluzi

Malo ti je kulturniji ovaj odgovor, ali opet....

koja ce te dogistajlovati

Moze ali neki tvoj zenski clan porodice da bude na čelu vozića, da bude lokomotivica i da viče ćihu ćihu ćihu uh uh

jeste imbecilan moj post bio...

Jeste priznajem.

al nekako bolje da napusavam nekoga ko mi je obrisao defku o necemu sto bi te nateralo da razmislis jos jednom pre nego sto me nazoves glupim

Slazem se da boli kad je trud obrisan, ali nikako ne mozes reći e ja imam opravdanje a vi nemate. Kukanje je kukanje, pa sa bilo kojim razlogom...

jesam mentol zbog toga i sa tim prestajem zauvek...odlucio sam samo da kuliram i nabadam lagano...

Pametno.

nebitno je sve to...

Jeste nebitno kad sedim sa društvom, kad sam na poslu, kad pijem, slušam muziku, plačem ili se zezam .... Ali kad se logujem ovde na tih sat-dva postaje bitno, jer zato sam se i logovao, ovde nisam zbog foruma i četa. Na forum dodjem samo kad baš baš nemam šta da radim a na četu se ne pojavljujem ni tad.

svakom prilikom hejtujem onoga kome je bitan skor,rang i sve to

Hejtovanje je jedno a vredjanje drugo, mada retko kad ide odvojeno...

kvarite zajebanciju i ono za sta sajt sluzi

Da sam predlog postavio u komentar neke definicije ili u neku zabavnu rubriku složio bih se sa tobom, ali postavljen je u delu sajta koji služi za to, a ti zajebanciju potraži u drugim delovima sajta, to jest u 99,99 posto ostalih stvari, ovde ćeš je teško naći, ukoliko ne počnemo da spamujemo i da se napušavamo.

Hteo sam pre 2 dana da napišem nešto, to jest napisao sam, ali nisam imao 50 poena, pa je bilo uzalud. Nemam sad vremena da pročitam celu temu, pa ću samo da napišem svoj predlog.

Ja dok se nisam registrovao, najviše sam čitao odabrane, a onda i popularne kad su uvedene. A otkad sam i sam počeo da pišem, sad pročitam i najnovije, ne sve naravno, ali bar 15-ak. I shvatio sam da bi možda bilo dobro da najnovije budu prve ulogovanima, a oni koji nisu ulogovani ili registrovani uopšte, njima da budu prve popularne ili odabrane. Mislim da bi se time bar malo podigla čitanost najnovijih.