Prijava

Тема у којој ће бити ријечи о разлозима зашто треба или не напустити земљу. Шта је то што нас веже, а шта оно што нас тјера да напустимо исту. Да ли ће икад бити боље, можемо ли ми шта промијенити или само треба дићи руке од свега и слушати желудачне инструкције за тражење бољег мјеста за живот? Да ли нам се смијеше нове деведесете године кад је створен познати термин "одлив мозгова"? Куда отићи? За ове који су већ отишли, било би добро да нам пренесу своја искуства, како су се одлучили на такав корак и да ли су учинили праву ствар. Изволите.

Пошто је ријеч о озбиљној теми која је смјештена у подфорум "Политика и друштво", сваки вид опструисања теме недуховитим покушајима поентирања биће пријављен и санкционисан.

http://www.youtube.com/watch?v=AOfmEqHHcAQ

nije baš takooo sjajno ko što pričaš nienno, dobrano mi klackamo za nekim lagodnim životom...al nije baš ni da imamo pravo toliko da kukamo. I da je omladina mahom lenja i letargična to je činjenica

Ostaćemo. Mi Crnogorci branimo Beograd do zadnjeg!

Остати. Кења ми се од фраза типа: Пали преко/ Заврши факс и шибај/ Заврши средњу и шибај/ Ко последњи оде нек' угаси светло... Као и од људи који их смишљају.
ЕДИТ: Такође ми се кења од гастоса који говоре како је овде до јаја.

Мени само није јасно шта добијате овим писањем глупости. Шта, покушавате да испровоцирате некога, то вам чини неко задовољство? Благо вама ако вас то задовољава... Иначе, лијепо сам написао да је ријеч о озбиљној теми, имате тема за шизење колико хоћете, тако да бих вас замолио да одете тамо да проводите лудињу и да пустите нормалне људе да разговарају о озбиљним темама.

Ajte u Ameriku, raj na zemlji!

tu se sluša samo svoj instikt. nema tu šta će drugi da kažu...ako misliš da će ti biti bolje beži kolko te noge nose, ako misliš da možeš i ovde, ostaj onda...
ja se na komentare tipa ''pičke smrdljive pobego iz maike srbije'', a pritom mi ta jebena majka nije omogućila ništa, al bukvalno, čak šta više, ko je probao da pokrene neki svoj posao ovde zna kako ta majka hoće i da otme, ne obazirem nimalo.

jeste ovde kanal,al podnosljiv...i cini mi se da je sve bolja i bolja situacija
a da odem ne
ovde su svi moji ljudi...
prilagodjen sam na balkanski cemer
mislim da bi se smorio u nekoj burzoaziji
mozda u nekoj daljoj buducnosti,ali za sad ne
recimo rodjaci u norveskoj kazu da su tamo hladni depresivni ljudi,nema druzenja,nema zajebancije,nema bleje...koliko god ta drzava objasnjavala nasoj

a oni gastosi sto greju bulju po nekim kanadama,svajcarskama i slicnim burzoazijama,ma uopste van srbije,nek prihvate da su njihovi...ne mrzim ih zato sto su to odabrali,pametan izbor koji im je doneo mnogo dobra,podrzavam,ali da si patriota srpski i slicno,ako si taj,tu pricu prodavati nemoj,jer na kurac ide mi...mnogo,mnogo...dobrodosli su ovde naravno uvek,ali ne mogu se nazivati srbima niti bilo sta slicno...nisu patriote i nemaju prava da kenjaju sta i kako ovde treba...

Ja sam iskreno imao tu priliku da često putujem i što je još bolje sam. Lepo sam se provodio i sve je to super, divno, krasno ali uvek sam se radovao povratku Srbiji. Kad završim fakultet ako ga završim, pre bih u Pržogrncima komšiji koji mi da pečene i rakiju proširio parcelu za koji metar i bežao od ovog drugog da me ne natakne na vile nego da u inostranstvu kao mlatim neke pare. Možda sam zbog tog stava mlad, naivan, glup ili šta već ali ostajem pri tome da treba ostati ovde međ svoje.

био сам бре у прагу на лету на 2 дана, за мало се 5 пута нисам потукао

Obrisao sam spem, kako je otvarač teme zamolio da se piše ozbiljno, a tema je na ozbiljnom podforumu zamoliću da se tako i ponašate. Ko nema šta pametno ili barem neglupo da kaže neka ne piše.

Od sad pa nadalje banujem po jednim danom svakog spemuje temu.

pazi, nači nameču se dva izbora ,ideš i zaboraviš SRBIU, ili ostaješ. ako ostaješ, onda vežbaš jedini način , a toje OTIMANJE!

to ti je ta neka suština , ta neka filosofija opstanka ukratko

мој пост није био спем, нити је био неозбиљан. а то што отварач теме тако схвата нек се јебе

prije se smo mogli reći da je tamo bolji život, ali da su ovdje ljudi srdačni itd.
sad nemamo ni to.

ideš i zaboraviš SRBIU, ili ostaješ

Što mora ovako isključivo, ili-ili?

Pa pazi Mitke, mi smo vec otisli. A da li ici dalje, pa to je sve individualno. Ako te nista ne veže (ili te ne veže dovoljno jako) za ovo, onda šibaj.

Da je neko drugo vreme, a da sam ja neki kurac, ljudima ne bih dao pravo glasa na izborima dok ne posete barem pet stranih država i provedu van domovine barem tri meseca.

Što mora ovako isključivo, ili-ili?

pa to ti je to neko svatanje, kapiraš, naravno da ima mesta i za druga mišljenja

otići na par godina, završiti neki master, poslije toga ako ubodeš šljaku ostaneš, ostaneš još par godina, vidiš kako je, ako ti se ne bude dalo vraćati, to jest ako vidiš da ti tamo odgovara više nego ovdje, ostani, dolazi kući kad možeš, poljubi majku, njoj kupuj sve najbolje jer odgojila te je pička ti materina, ostalima kupi privjeske za ključeve jer su sise. smišljaj u hodu, ali probaj, i nemoj pričati da je tamo kurčina dok ne probaš, jer ne znaš. nemaš pojma.

a toje OTIMANJE!

Ево види мене, нова јаша нова мааја!