Prijava

сјебо сам џојстик пре годину дана и мрзело ме да поправљам, нисам играо ни песа ни овога, сад ми ортак поклонио и једва чекам комп да ми буде исправан да шурим са репрезентацијама, капирам да има печ за свецко

na soni 4 kad igram my plejera ne mogu da igram all star mec, nego mi samo zakuca i nista se ne dogadja, samo mi ponudi da serujem to negde na netu....moram da izadjem iz igre...

kakav mi pach treba, posto citam da mnogi imaju taj problem

ima neki pach 5, za sta je on? jel dovoljno da skinem samo taj poslednji pach ili moram sve da skidam? hvala vrlo ste ljubazni

Koluticu Cmarni (prvo se govori prezime pa ime) jel znas ovo sto sam pitao za pacheve za 2k14?

Код мене се дешава да учествујем на такмичењу у тројкама једне године, па следеће закуцавам (не могу да опепелим, претешко је) и чим то завршим говно од игрице премота сезону до краја, иако су на календару дотад стајале утакмице, оне се не играју и тера до плејофа. Јебем им матер ја.

Иначе пре неки дан сам видео како изгледа нба петнестица и диго ми се курац буквално.

Не свиђа ми се гејмплеј уопште.

Uopšte igra nije optimizovana(2k15) gledam po forumima baš dosta ljudi se buni čak i oni koji imaju do jaja mašine.Treba da izbace pač za koju nedelju pa će valjda biti bolje

pikao sam posle 10 dina enbiej.svidelo mi se.ja se secam da se zvao enbiej lajv.bas davno bese kada sam pikao.odigrao 2 partije.nisam provalio kako se bacanja sutaju.njakao sut,pa nekada udje,a vecinom jedva dobaci.

Igrao sam 2k15 pre par dana kod druga. Pa ono je neverovatno. grafika, gemplej... sve!
Igrali Istok v Zapad 12 minuta cetvrtina.

Sanitarni, NBA Live je radio EA Sports (oni što rade fifu) a 2k enbiejeve radi 2k gejms, druga firma skroz. I dalje postoji NBA Live serijal, al ga tamo negde od 2010. otkad je 2k počeo da objašnjava igra možda sedmoro ljudi na planeti.

igra možda sedmoro ljudi na planeti.

lol taj raduljica

Jel zna neko da li postoje neki cit kodovi za skinutu verziju sa torenta preko kojih mogu da napravim akaunt i igram ONLINE ?

bedarica :'( znaci mora se isprsim 7k za 2k15...

ладно може да се игра евролига у каријери СВРШАВАМ У ГАЋЕ ДАЈ БОЖЕ ДА МЕ ПОКУПИ ЗВИЈЕЗДА ЋОКИ ЛЕГЕНДО

a cekaj sta je ovo, sto je specijalno

daće kariijeru da se igra za dz nedelju dana pre pune igre
i save će moći da se koristi u ponoj igri