Prijava

Ma usralo ga, a možda je i dobar strelac :)

Ne radi se o strelcu Gonzo. Da bi Otis onako pogodio Karla biilo je potrebno da sedi na drvetu ( Gledaj gde je pogodjen jelen a gde mali i njihove visine, udaljenost i odnos) a s drveta bi uočio malog. I naravno najnerealnije je Karlov prilazak jelenu. Ko je ikada u lov išao znaće da je prići onako blizu divljoj životinji-bilo kojoj pa i jelenu, APSOLUTNO NEMOGUĆE.

E jebi ga Penzose, pa dopusti malo umatničke slobode lololo

Jebeš slobodnu umetnost! Mora realno da bude, da bih se primio još više! ;-)

Ahahah realno u seriji o propasti sveta zbog zobi apokalipse. E vala me dobro nasmeja. Dobro, treba da bude realno u seriji koliko je to moguće s obizrom na radnju, ali jebi ga greške se dešavaju.

Realna je serija, dokaz; na početku serije najbolji prijatelj i kolega mu pojebe ženu lol

Al posle ga rokne. S sinom. Ovaj ga drkno dok je živ a mali dok je zombi! Srbi garant!;-)

Gonzo priznaj da i ti ko i ja maštaš da će jednog dana do ovog doći! Nisam ja valjda džaba odličan strelac?!;-)

Meśa
Realna je serija, dokaz; na početku serije najbolji prijatelj i kolega mu pojebe ženu lol

Hahaha, +1
Mogao bi odgledati nove epizode, ove što nisam.
Ne znam ni dokle sam stigao lol.

Gonzo priznaj da i ti ko i ja maštaš da će jednog dana do ovog doći! Nisam ja valjda džaba odličan strelac?!;-)

Vala jesi u pravu. Sunce mu jebem, odrasli ljudi, a kakvim se glupostima zamlaćujemo.

Kad muškarac izađe iz puberteta?
40 dana posle smrti! ;-)

Dobro je, znači da imam još vremena da budem tinejdžer :)

Žao mi debelog Otisa. Posta sendvič zombijima ni kriv ni dužan. A tek sam sad, posle sto repriznih gledanja shvatio kolko je debeli gotivan bio. I nije mi jasno što mu je pucao u koleno kad su već daleko bili od krda i stigli bi do kola pre njih?! A tolko mi gotivno što trče i iz okreta pucaju ka krdu i 6 od 6 puta ( 3 puta "Dezert iglom" i tri puta magnumom ) pogađaju zombije u glavu! To bih voleo da mi neko demonstrira!;-)
I onoliko mrtvih zombi vojnika, apokalipsa svuda, a oni nigde jebenu defanzivnu ili ofanzivnu bombu da nađu?!? Pa to bi rasturalo krda samo tako... Čisto ako dođe do apokalipse s zombijima da vam pomognem oko izbora naoružanja... ;-)

Došao sam do četvrte epizode treće sezone i uhvatio me neki smor.

Gledaj dalje. Proći ćete ... :-) Serije o zombijima ne mogu mnogo da smore. Samo malo...

Ma znam, nego vjerovatno spoznaja da mogu da gledam kad hoću malo ubiva želju

Kad god možeš ti gledaj! ;-) Tako raste a ne ubija se želja. Ja nemam taj problem. Mogu uvek i više puta ;-) da gledam seriju naravno!

A auta? Apokalipsa traje evo 5 godina, a na auto se mali servis radi posle 15 hiljada pređenih kilometara ili posle godinu dana, šta prije dođe, a veliki servis se radi neđe posle 50 hiljada kilometara, lupam za njega. Ko im održava auta? Dovoljno je samo da ima goriva i piči ka da je ispod čekića. I što ne počnu da obolijevaju od raznih oboljenja zbog loše i neraznovrsne ishrane, manjka omega tri masnih kiselina? Nešto su u zatvor pomrli bili zbog neke kuge ali je ono izgleda bila namjerno izazvana.

Ka onaj vic s lavom u pustinju i bježanju od njega uz drvo. To su zombiji, nema s njima logičarenja!

Hahahahaha, jebiga.
Nema u seriji nikakvih boleština, ili umreš kad te zombi opauči, ili si živ i zdrav. :)
Auta im održavaju ovi iz režije. :P

Nevidljiva automehaničarska sila. I đe je seks? Glumice sve dobre ribe, glumci mladi i hoćni. Možda se troše iza kamera :D

Hahahaha, možda.
Nemaju kondoma, a neće da se zaraze ili da zatrudne, ne znam. :P
Pa mogli bi se malo karati, da seriju učine boljom