Prijava

Sto gledate seriju koja vam se ne svidja?

brate pocnes da gledas da vidis kakva je...
onda odgledas jos neku epizodu da joj das sansu, pa jos neku..i kad vidis da nema leba, batalis.
u medjuvremenu dobijes dovoljno materijala da seres posle

Ja uopste ni ne planiram gledati neku seriju ako mi se tematika ne svidja. Oni je pljuju, govore da je govno, sranje, najgora serija koju su gledali. Pa manite je se ljudi. Trazite nesto sto nije govno. A jbt.

Razvlače ga malo više. Inače imate i stripove i videoigrice koje su sastavni deo produkcije ove serije. I meščini da preko fejzbuka morete da utičete svojim mišljenjem na dalje odvijanje serije.

Serija je inače rađena po stripu, koji je izašao još 2003.

Jesse Pinkman

Serija je govno.

Možda, al barem još traje.

Sto gledate seriju koja vam se ne svidja?

Pa ne mogu da kažem ni da mi se ne sviđa. Može da se gleda. Nije nešto, ali nije mi ni govno totalno, pa kad sam već krenuo da je gledam, odgledaću je.

Stigao do pola druge sezone i prekinuo. Brate, ovo više liči na špansku seriju nego na avanturu sa zombijima. Pogledaš WWZ i eto ti u 2 sata sve što treba a ne ovo. Ovo je bezveze.

Citao sam strip po kojem je pravljena serija, i dobar je.. serija je manje vise krenula istim stopama, jedino sto razvlaci radnju nekako i dosadna mi je. Zabo sam prosle godine negde na drugoj sezoni i nakon drugog pokusaja da odgledam jednu epizodu odustao... i jos sam se smorio
kad su najbolju scenu iz celog stripa iskulirali: SPOJLER-> Dejl u stripu gine na dojajan nacin. Nakon sto ga ugrize zombi, lika uhvate kanibali, onesveste ga i odseku mu nogu. Kad se probudi skonta da kanibali jedu corbu od njegove noge, i lik im kaze da je zarazen i da su se svi upravo zarazili jeduci njegovu nogu i krece onako ludacki da im se smeje u fazonu kako su se zajebali i onda ga isprebijaju do smrti... dok u seriji koliko sam cuo nekako bedno zagine. To me je jos vise odbilo od serije.

I podseti me da odštampam strip. Hvala.

oće biti premijera na foksu?

Meni je extra serija, imam sve epizode koje su izašle do sada. Jedva čekam da počne četvrta sezona.

Htedoh juče da otvorim temu. Odlična serija, za one koji vole postapokaliptičnu tematiku.

i ja glumio zombija u jednoj epizodi :)

haha, ko ne bi... money, money, money

Citao sam strip po kojem je pravljena serija, i dobar je.. serija je manje vise krenula istim stopama, jedino sto razvlaci radnju nekako i dosadna mi je. Zabo sam prosle godine negde na drugoj sezoni i nakon drugog pokusaja da odgledam jednu epizodu odustao... i jos sam se smorio
kad su najbolju scenu iz celog stripa iskulirali: SPOJLER-> Dejl u stripu gine na dojajan nacin. Nakon sto ga ugrize zombi, lika uhvate kanibali, onesveste ga i odseku mu nogu. Kad se probudi skonta da kanibali jedu corbu od njegove noge, i lik im kaze da je zarazen i da su se svi upravo zarazili jeduci njegovu nogu i krece onako ludacki da im se smeje u fazonu kako su se zajebali i onda ga isprebijaju do smrti... dok u seriji koliko sam cuo nekako bedno zagine. To me je jos vise odbilo od serije.

pu mater im jebem...

Dejl u stripu gine na dojajan nacin. Nakon sto ga ugrize zombi, lika uhvate kanibali, onesveste ga i odseku mu nogu. Kad se probudi skonta da kanibali jedu corbu od njegove noge, i lik im kaze da je zarazen i da su se svi upravo zarazili jeduci njegovu nogu i krece onako ludacki da im se smeje u fazonu kako su se zajebali i onda ga isprebijaju do smrti...

U igrci "The Walking Dead" ima nešto slično vezano za ranjavanje i sečenje noge jednom od likova, a tu je kanibalistička familija. Igrica je odlična, jer svaka odluka i svaki izbor koji napraviš ne etiče samo na tu epizodu (prva sezona ima 5 epizoda), već utiče i na sam završetak igrice.

Sama serija je veoma dobra, s tim što su svaku sezonu produžavali i što su priču komplikovali previše u nekim trenucima, dodajući tome kilometre dijaloga, što čoveka prosto iznervira, ali sve u svemu se nadam da će 4. sezona biti i poslednja. Biće previše ako bude i peta.

Ova je dobra ko lebac..

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1236935_744660668893427_112693250_n.png

Ne bih se bunio ni da mi dođe onako prljava iz onog zatvora..