Prijava

ili ona scena kad je rik sa njim bio u onom autobusu kad su se odvezli....rik do tada pobio 3500 zombija i 30 ljudi i prebio ko zna koliko, a ovde ima sekiru na dohvat ruke i nista...plus ovaj mu okrece ledja i sve, a i onu pusku mogo da uzme kako je hteo

Da, skroz nelogično da odbrane onaj zatvor, a sada ne mogu ništa. Ali onaj psihopata ih je skroz sjebao psihički kad je umlatio kosookog i nabildovanog bejzbolkom, tu je kao Rik pukao psihički, mislim da će na tome da se potencira do kraja sezone, a onda će da se sabere i jebaće onim Spasiteljima majke, biće masakr. Tako mislim da će biti, al ne kažem da je to dobro odrađeno.

meni taj rik prilicno iritantan ckode.

Meni nije skroz, jer nije superheroj koji će da sve sjebe, nego čovek koji pukne tu i tamo, pa se pribere, pa opet pukne. I bez zombija u životu pukneš pa se pribereš i tako dalje.

Valde guru nas. Imas ovde strip:
http://www.omgbeaupeep.com/comics/The_Walking_Dead/
Pa da vidis malo buducnost serije. Strip ide ispred serije barem jednu sezonu.

mozda nisu smeli da ih napadnu jer drze derila.kako god serija je glupa.u svakoj epizodi onaj sa bejzbolkom se krivi i prica po 20min minimum ne mogu vise da ga gledam

Pa da vidis malo buducnost serije. Strip ide ispred serije barem jednu sezonu.

Знам да је по стрипу, а није ми проблем да знам крај радње нечега што не зависи толико од радње, рецимо да гледам Тарковског и сл., али кад су овакве серије у питању, боље да ме држи неизвесност.

u svakoj epizodi onaj sa bejzbolkom se krivi i prica po 20min minimum ne mogu vise da ga gledam

У праву си, кад гледам то, помислим да бих сад устао и отишао тамо и убио га као ништа, јер је лик иритантан да не могу да га гледам. А убио бих га и као глумца, нашао га на гајби и убио, јер је и као глумац иритантан. Али типујем да ће неко од њих ипак да га убије, и онда и он да буде убијен, тако некако би било логично.

ma sve je prevrsilo meru kad je Lori koju sam voleo vise od boga prevarila rika sa njegovim najboljim drugom jos u prvoj sezoni i ubila u meni svaku nadu da zene nisu TAKVE....i kad su se onda namazali iznutricama od zombija i prosli kroz njih hiljadu jer su bili namazani i ovi ih nisu primetili zbog toga, i vise nikad tu foru nisu iskoristili samo da se namazu i bukvalno mogu da zive medju njima...ma..

Ххаха, брате, кад се ти у жене нећеш разочарати... Она га није преварила, мислила је да је мртав. А то се десило негде пре целог почетка радње.

pa cekaj, sve i da je opravdamo za to sto ga je ''prevarila'' ili po tebi ne prevarila, jer nije znala dal je ziv, pa je odma skocila u krevet najboljem durgu od muza....kako onda opravdavas scenu (sad ne znam dal da nastavljam jer ne znam dokle si gledao da ne spojlerisem) kad on pokusa da ubije Rika zbog Lori jer je kao i on voli, i Rik ga ubije bukvalno iz samoodbrane, i Lori kad to sazna da je on ubijen rastuzi se i vise do kraja svog zivota ne zeli da progovori ni rec sa svojim voljenim Rikom jer je ubio lika koji je pokusao da ga ubije....ja nemam drugu rec osim IZDAJA....znaci umrla je, a nije htela da pogleda vise Rika u oci smatrala ga neprijateljem gorim od zombija jer je ubio onu bubasvabu od lika

po meni kolko god da svi mrze Rika u seriji, za mene je najveca ljudina jer je uspeo da oprosti i Lori, sto npr ja za sebe ne bi mogo da kazem da bi imao snage da oprostim, plus odgaja i zivi za cerku za koju zna da nije njegova nego od njegove bubasvabe od najboljeg druga...sto dalje objasnjava kakvi su likovi cesto govna

scena kad se nakon onog pokolja i sve Rik vraca kod Lori i onako jedva svi izvukli glave i to, i ona dotrcava njemu i ne pita ni za svog sina nego pita GDE JE SEJN ne pita ni gde mi je sin, ni dal si ti dobro ni bilo sta nego GDE JE SEJN STA JE SA NJIM za mene jedan od najbolnijih trenutaka u istoriji planete, ja ne znam kako bi se osecao na Rikovom mestu tada, da zena sa kojom ima sve ne pita ni za zajednickog sina nego za tvog najboljeg druga koji je jebe

Ниган је мени иначе много успешнији као стрипски лик него као ово у серији, мени је у почетку био до јаја али јебо матер он на крају не ради ништа друго осим што 20 минута по епизоди шета онако смешно као да се ојео и једе говна са монолозима. Извлачи га однос са Кооралом и СПОЈЛЕР СПОЈЛЕР СПОЈЛЕР просипање утробе оном малом Чеди Јовановићу набијем га на курац, ту је испао шмекер велики.

Љуба Бандовић би био до јаја Ниган.

kako onda opravdavas scenu (sad ne znam dal da nastavljam jer ne znam dokle si gledao da ne spojlerisem) kad on pokusa da ubije Rika zbog Lori jer je kao i on voli, i Rik ga ubije bukvalno iz samoodbrane, i Lori kad to sazna da je on ubijen rastuzi se i vise do kraja svog zivota ne zeli da progovori ni rec sa svojim voljenim Rikom jer je ubio lika koji je pokusao da ga ubije

Гледао сам, Рик га убија у самоодбрани, а поента је у томе да се све то десило између њих двојице, да то нико није видео, и Лори не зна да ли га је овај убио у самоодбрани или зато што је био љубоморан, јер је капирао од почетка, није било потребно да му она каже. Пошто сама серија, прва епизода, прва сцена, почиње причом између ове двојице у колима, прича како је Риков брак у кризи, да га она више не капира, ту су поремећени односи у старту, и да није било зомбија, вероватно би се и разишли. А после није истина да до краја живота није с њим реч проговорила, имали су некакав однос.

pogledao sam ovih poslednjih 8 epizoda.mogli su da ih zguze u 2 epizode.i opet se ne bi nista konkretno desilo.teranje mrtve rage da vuce kola.