Prijava

lekovi za poboljsanje koncentracije i generalno kognitivnih sposobnosti.

trenutno je u svetu najpoznatiji MODAFINIL, cak ga uporedjuju s onom providnom tabletom iz filma `limitless`.
moze se poruciti preko ovog sajta: EDITOVAO MOD
kod nas se najlakse moze nabaviti ginko biloba, akutil fosfor i spid(lolo salim se)

da li je neko od vas to koristio? podelite iskustva.
da li neko planira da koristi?
i generalno me zanimaju misljenja.
bez spema.

Hemija je gomno najveće, samo ako je neophodna, a ta govna izbjegavat u širokom luku

zanimljivo ovo zvuci...dojajno...mozda cu da uzmem ovo sranje,iako nemam nekih problema s konc...al uvek je do jaja prosiriti um...

motivises me da se zaposlim

bolje da se uci prirodnim putem.

motivises me da se zaposlim

haha to volim da cujem :)

verovao ili ne, i lsd moze da se koristi kao nootropik.
tzv. mikrodoziranje, uzimanje izuzetno malih doza.
potrazi malo po netu, to ti se mozda i vise svidi lolo

a ja sam imao srece da naidjem na AFA(amfonelic acid), poklonila mi drugarica oko 80 mg. (doza je 10mg)
ono je neverovatno. kao bolja verzija spida.
nisi onako napet, a imas osecaj kao da mozes da uradis SVE.
sad cu da iskopam listu sajtova koji prodaju nootropike, pa cu da postavim.

Hemija je gomno najveće, samo ako je neophodna, a ta govna izbjegavat u širokom luku

bolje da se uci prirodnim putem.

pa zasto ste takvi?
vecina nootropika uopste nije stetna.
i ne stvaraju zavisnost.

nemoj da postavljaš liste sajtova gde se mogu nabaviti droge, bolje nemoj

lolo pa nisu droge
da l' bi isto rekao da sam stavio listu sajtova s kojih mozes da kupis kafetin recimo?

EDIT: u stvari, nebitno.
ko oce listu, pvt. :)

Јао мени то треба, користио сам Акутил Фосфор а сада пеглам Мемоактив (златни корен, арктичка ружа). ОЋУ НЕШТО ЈАЧЕ, ОЋУ НЕШТО БРЖЕ НЕ МОГУУУУУ ДУЧИМ ВИШЕ

Ne, imam ono, kako se zove.. farmakofobiju. Samo med, čist vazduh. Dobro, med.

ko oce listu, pvt. :)

Upravo ovo, mišljenja običnih ljudi se donekle razlikuju od mišljenja vlasti, a ovaj sajt nema potrebu da se nađe na udaru. Hvala za razumevanje.

http://media.healthmonthly.co.uk/super/vitabiotics-neurozan-feed-your-mind-to-help-maintain-brain-performance-memory-30-advanced-tablets.jpg
хтео сам ово да купим јер по саставу има заиста прегршт супстанци које помажу, већина препарата има неку од ових, а ова има СВЕ.... једино што јебе цена, скоро 2 иљаде, мада ако се саберу паре за поновна пријављивања испита, одлагања испита и обнављања године, и не испада скупо

Nemojte da potcenjujete kafetin, trnu zubi od njega.

somi, ovoga ima po apotekama?
brate 2k mi trenutno nije puno, bio sam spreman da pljunem 50 jura za modafinil.

ali sam noopept nasao za ekstremno male pare.
oko 700 doza za 4 iljade.

Nemojte da potcenjujete kafetin, trnu zubi od njega.

kafetin <3
ne pijem mnogo tablete,osim ovoga...redovno imam glavoboolje,hevi,tesko podnosljive,al kafetin uvek ne samo da ih ukloni,nego nekako i da malo raspolozenja,,,da nema kafetina,ja bi brate,bio u teskom kanalu

у бг-у има у скоро свим већим. а што ниси, читао сам нека истраживања да се модофинил за сада показао као најбољи лек за побољшање ког. способности..?

како те је тај ноопепт радио? јел то за 700 дана, једна доза један дан или се више пута дневно узима?

Radi.
Ali šefovi nisu jednorozi duginih boja kad se skinete.

Studenti su vazda pičke bili.

немам ја шефове још, тренутно сам студенцка пичка коју мрзи и не воли дучи јер је лењо говно и треба му стимуланс јер је ангажовање ника вујичића да га мотивише прескупо

у бг-у има у скоро свим већим. а што ниси, читао сам нека истраживања да се модофинил за сада показао као најбољи лек за побољшање ког. способности..?

како те је тај ноопепт радио? јел то за 700 дана, једна доза један дан или се више пута дневно узима?

pa nisam uspeo da nadjem dovoljno dobar dil.
ispada mi skuplje nego sto treba...evo i dalje trazim.

ma nisam ga kupio, samo sam nasao ponudu:)
a to je otprilike 700 doza.
20g tacnije. doza ti je od 10 do 30mg, pa kako se uzme.
a valjda treba 3 puta dnevno da se dozira.

ali ne svidja mi se bas to da uzimam svaki dan, kao terapiju
zato sam i hteo AFA. ne sme da se pije cesto zato sto je i antibiotik, a uradi te cim uzmes. traje i do 14h.