Prijava

enemyofthefreeworld
Лололооло. Нек буду зомбији међу своја четири зида!

http://www.vaseljenska.com/drustvo/drzava-da-zabrani-zombi-setnju-u-beogradu/

zanimljivo mi je ponekad koliko nasi mediji a i tupav narod mogu od gluposti da naprave buku. od nekih marginalnih stvari crkva i mediji dizu buku.

-"vase stado se drogira svako vece u parku presvetli, i biju postene ljude u ime krsta".
-ne cujem, ne pederi ne zombiji ne ne ne! oni su krivi.

neverovatno mi je koliko bi sve ovo prolazilo marginalno, sa pojedinim poprecnim pogledom i osmehom, da ne potpaljuju svaki jebeni put sa vrha. pederi bi se prosetali, ljudi bi pogledali i rekli koj kurac, i to bi proslo. zombiji takodje.

samo kod nas moramo da napravimo magarca od svega ovog. zasto?

promenio naslov teme, posto mi se cini da ovako niko nece da klikne na temu :)

moram i ja malo ko novinari domaci.

Шта вс? Па пре ће да се удруже гадови... Јеботе, замисли зомби-педер, то је страшније од дрекавца. Дрекавац те бар не јаше на онај начин.

Gladni smo tuđe nevolje.
Znamo da nam ide loše i svesni smo toga al ipak volimo da vidimo da nekom ide još gore i spremni smo i da uveličamo vest samo da se osećamo lakše i da naša nevolja bude nekako manja, da se mi lakše osećamo.

Vest:"Sin Željka Mitrovića pokosio devojčicu u Ustaničkoj ulici"

Onaj koji čita:"AHA! Tata mu je budža! A MENI KAD STE PISALI ŠTO MI CRKO FAR MA NOM STOJADINU TO SE NE RAČUNA,A?"

Vest posle 5 minuta:"Sin Željka Mitrovića pokosio devojčicu u Ustaničkoj ulici... Dok je išao nizbrdo... Džipom... Brzinom od 122 na sat... i prošo je kroz crveno!"

Onaj koji čita:"ZNAO SAM! MA ZNAO SAM TATIN SIN JE TO! DOLIJAO SI!"

Uglavnom gladni smo krvi i vesti samo da ne mislimo o još jednoj rati za kredit i da li ćemo imati za hleba sutra, narodu više nije ostalo ni za hleba sad imaju samo igara.

Ti Naši bi trebalo po istoj logici da zabrane sami sebi da šetaju po ulici.

Zombi-pederi. Jedu i jebu u isto vreme.

Nema tu neke velike misterije.
Bitno je da se nezadovoljstvo naroda pravilno kanališe, pa otud akcije zabraniti ove ili one da nekom kojim slucajem ne bi palo na pamet da svo to silno nezadovoljstvo preusmjeri ka aktuelnoj vlasti.

Један комшија ми је изузетно сумњив, има нешто у њему што просто вришти "зомби-педер, зомби-педер". Вечерас ћу спавати са упаљеним светлом.

ne mora ka aktuelnoj vlasti, ali neka preusmere u suzbijanje narkomanije, huliganizma, lopovluka i ostalih stvari koje nam izjedanju drustvo mnogo vise od jebenih zombija.

smeta crkvi a popovi idu obučeni u duge ženske haljine i nose bling bling nakit po ugledu na američke repere . Na stranu to što puštaju kosu ko hipici (isto američki).

ne mora ka aktuelnoj vlasti, ali neka preusmere u suzbijanje narkomanije, huliganizma, lopovluka i ostalih stvari koje nam izjedanju drustvo mnogo vise od jebenih zombija.

ne mogu narkomani i lopovi da se bore za suzbijanje narkomana i lopova. ne ide to :)

Uglavnom gladni smo krvi i vesti samo da ne mislimo o još jednoj rati za kredit i da li ćemo imati za hleba sutra, narodu više nije ostalo ni za hleba sad imaju samo igara.

nije samo to... ne znam tacno ni sta je, ali nije samo to. da je samo do igara, samo bi drndali farme i ostala govna sto i rade, ali nasi mediji konstantno dodatno potpaljuju narod.

Čuš, crkva protiv zombija, a najprvi zombi je Isus. On se vratio iz mrtvih.

E, a šta je bilo posle s Isusom, posle vaskrsenja, to sam zaboravio.

Све више верујем да нам нема помоћи по том питању, да ће увек, али УВЕК, бити овакво стање свести народа када су у питању неке глупе/нормалне/ненормалне али надасве МАРГИНАЛНЕ ствари, као што је мирна шетња неке групације људи градом. Па ушли у ЕУ или било коју евроалијансу икад, или не ушли, такви смо људи...менталитет или штавећ.

Баш као што ће арапи увек да буду исламисти и терористи, бедно изманипулисани вером зарад интереса појединаца.

Мислим, генерално, на балканце, тј. нас, шјоколове и католићку браћу.

едит: и на међеде, наравно.

E, al treba ubaciti tradiciju i patrijotizam. To su nam ipak najjaca sredstva za manipulaciju masama.

Ovi što se lože na zombije su veći pederi od ovih što se lože na muške bulje.

Да ли желите да вам дете једног дана постане зомби?

celt

nije samo to... ne znam tacno ni sta je, ali nije samo to. da je samo do igara, samo bi drndali farme i ostala govna sto i rade, ali nasi mediji konstantno dodatno potpaljuju narod.

Jebi ga. Znamo da nam loše ide, znamo da smo u govnima da gorivo skače hrana ide gore struja, komunalije i da su plate sve manje, al isto tako znamo za onu ORO glupaču. Znamo ko je, šta je, s kim se jebala, sa kim će da se jebe sve znamo o njoj samo da bi skrenuli misli sa svojih problema.
I to ne kažem samo za nju, i farme i veliki bratovi i trista pički materina samo da nam se smakne pogled sa pravog problema i obaveza.

И 90их је било срање и још нам је горе било јер поред тога што је било срање неки су загинули а неки нисмо, па опет јебо курац мого си да прошеташ ко зомби или ко бајага или ко беби дол по граду и да те нико не осуђује због тога.

А ово је резултат забрањивања параде и сличних потеза где се екстремистима стави до знања да могу да се курче и да забрањују шта им се не свиђа. Да не улазимо сад у причу о геј паради.